Mělnicko / Ani další víkend se na okresních fotbalových kolbištích neobešel bez nedohraného utkání. Tentokrát tento osud potkalo utkání nejvyšší okresní soutěže mezi Sokolem Čečelice a AFK Veltrusy.

Rozhodčí Procházka duel 21. kola ukončil v 70. minutě za stavu 1:2 pro hosty. „V 70. minutě jsme dostali gól z jasného ofsajdu. Náš gólman pak za protesty a nadávky směrem k rozhodčímu dostal druhou žlutou a následně červenou kartu. Sudí pak utkání ukončil se slovy, že si nadávat nenechá. K žádnému fyzickému kontaktu nedošlo,“ tvrdí předseda domácího oddílu Josef Zeman.

Zajímavé výsledky byly k vidění ve třetích třídách. Zatímco ve skupině A favorité překvapivě prohrávali, v béčku naopak rozdělovali.

Pořádným šokem skončil zápas ve Všetatech. Domácí se rozpomněli, jak se vyhrává a hned proti celku z Lobkovic. Zaváhání lídra nedokázal využít Kostelec, který prohrál ve Vehlovicích. Na přímý souboj o druhou příčku tak dojde v neděli dopoledne v Mlékojedech, kde hostuje rezerva Záryb.

Než se hráči Nové Vsi v Horních Beřkovicích rozkoukali, prohrávali čtyřgólovým rozdílem. V závěru pak porážku neunesli a vedle debaklu si připsali také tři vyloučené hráče.

Na červené karty byl bohatý i záchranářský duel okresního přeboru ve Klích mezi domácími a PTZ Nelahozeves. Rozhodčí Duda vykázal hned čtyři hráče, po dvou na každé straně.

VÝSLEDKY SOBOTNÍCH ZÁPASŮ

Jaromír Hejna