Na výhru stačila Eletisu jediná branka, kterou vstřelil v sedmnácté minutě po chybě mělnické obrany Roman Stejskal. Ten si naběhl na pěkný centr svého spoluhráče a do odkryté klece vsítil trefu, která se nakonec stala vítěznou.

Domácí FC byl Lužci hodně vyrovnaným soupeřem, doplatil ale na špatnou koncovku a na výborně chytajícího lužeckého gólmana Tomáše Prislupského.

„Když to v krátkosti shrnu, nedali jsme tři vyložené šance a udělali v obraně jednu hrubku,“ zhodnotil utkání Václav Zejda, trenér FC Mělník.To lužecký kormidelník Pavel Dohnal neskrýval po vítězství v derby spokojenost: „Po porážce s Dynamem bylo docela těžké kluky nabudit, ale utkání jsme odehráli velmi dobře. Také jsme věděli, že Mělník už nehraje tak jako dřív, má v sestavě hodně dorostenců a i z toho důvodu šli kluci do utkání s upravenou taktikou. Nechci chválit jednotlivce, bojoval celý tým, ale důležitými zákroky nás hodně podržel hlavně brankář Prislupský.“

Lužec je díky zisku dalších tří bodů na čtvrtém místě tabulky, z osmi soubojů Eletis vyhrál hned pětkrát. Mělnický FC je naopak se sedmi body až dvanáctý.

Kluby z Mělnicka v I. B třídě: Stará Boleslav – Dynamo Nelahozeves 1:3 (16. Vodák – 10. a 60. Krejza, 92. Minařík), Dolnobousovský – Byšice 4:2 (20. Koštíř, 32. Klíma, 66. Kubeček, 89. Sedláček – 21. Zámečník, 57. Čurda), Neratovice B - Tišice 1:0 np., FC Mělník - Lužec 0:1 (17. Stejskal, ČK: 0:1), Benátky n. J. B - Vojkovice 1:0 (47. Šimůnek).