Řepín absolvoval s Dynamem Nelahozeves přípravné utkání (0:1), které až na trochu horké hlavy v závěru (sudí zápas po dohodě s trenéry ukončil 10 minut před koncem) splnilo očekávání. Lužec v rámci roudnického Erima cupu o víkendu nestačil na mladíky ze SOU Roudnice (1:6, branka M. Kučaba). Vysoká naopak na stejném turnaji porazila Rovné 4:2 (1:0) brankami Rolence 2, Pražáka a Míče.

Byšická Vitana zahájila přípravu hned začátkem ledna a už má na kontě desítku utkání. V posledním svěřenci trenéra Pšeničky porazili Kyje 6:2 (4:1), o góly se podělili Manžel 2, Čurda, Menčl (PK), Dvorný a Slovák. Mělnický FC je v přípravě zhruba měsíc, v zatím poslední přípravě mělničtí borci remizovali s kralupským FK 2:2. SK Labský Kostelec se vrátil ze soustředění v Rumburku, v jehož rámci si svěřenci trenéra Jaroslava Strnada zahráli přípravu s VFB Sweifbort – 7:1 (4:0).

Záryby, po disciplinárním trestu v jednoznačně nejsvízelnějším postavení ze všech, už vyřešily problém na trenérském postu, když se po podzimu poroučel Miroslav Babovák. „Na půlroční výpomoc jsme se domluvili s Františkem Vítů, který u nás v minulosti už jako trenér působil," sdělil Mělnickému deníku s viditelnou úlevou Boris Sedláček, zárybský sekretář i hráč v jedné osobě. Tým už o víkendu také hraje přípravná utkání, naposledy podlehl rezervě Brandýsa 1:4.

Pšovka zahájí přípravu až tento čtvrtek.

KAREL HORŇÁK