Sokol do utkání vstoupil dobře, už v jedenácté minutě otevřel gólový účet parádní trefou kapitán Daniel Krulich. Jenže Polepy stav zápasu v rozmezí šesti minut otočily, navíc se domácí dostali do vedení 3:1.

V tu chvíli by si na Záryby vsadil málokdo. Přesto hosté zvládli zápas otočit na svou stranu, definitivní pojistku tří bodů přidal osm minut před závěrečným hvizdem Milan Soukup.
„Je vidět, že Polepy teď nejsou v pohodě. Něco tam musí být špatně. Oni přestali hrát a úplně odpadli," popsal výkon soupeře trenér Záryb Jan Vlček.

A nad hrou svých hráčů se přímo rozplýval: „Výhra 5:3 venku, to je výborný výsledek. Na utkání vidím jednu velkou výhodu – mužstvo si začíná věřit. S výkonem ani nemohu být nespokojený. A ty krásné góly, to může jít rovnou do televize."

Fotbalisté Záryb díky třem bodům v tabulce přeskočily Pšovku a jsou devátí. Mělník totiž schytal další venkovní debakl. V Klíčanech padl 1:6 a byl bez šance.

Polepy – Záryby 3:5 (2:1)
Branky: 29. Suchánek, 35. Kalivoda, 48. Javorek – 11. a 70. Krulich, 61. Šimek, 64. T. Vytlačil, 82. Soukup. Rozhodčí: Žáková - Suchý, Mansour. ŽK: 1:0. Diváci: 100.