Záryby z pozice druhého týmu tabulkydorazily do Kosořic pouze s jedním hráčem na střídání. Také Kosořice oproti minulému utkání musely nahradit dva zraněné hráče ze základní sestavy.

Od začátkusehrál pohledný fotbal plný zajímavých okamžiků. Hned po pár minutách se po brejku neprosadil slabou střelou hostující Ledecký a v sedmé minutě nezměnil skóre ani jeho spoluhráč František Valentin.

Ve 12. minutě napřáhl z dvaceti metrů Kiceluk a míč odražený od břevna dopadl podle výroku sudích před brankovou čáru. Macháčovu dorážku do odkryté branky hosté zažehnali alespoň za cenu rohového kopu. Po zahrání domácí Tomášek pohotovou střelou orazítkoval tyč a Malík nastřelil obránce.

Z následného rohu byli Kosořičtí za svou aktivitu odměněni vedoucí brankou, poděkovat však museli zárybskému Františku Valentinovi, jenž si srazil míč do vlastní sítě.

Hráči Záryb v některých pasážích hry působili fotbalovějším dojmem, ale ani další jejich pokus gólem neskončil. Ve 29. minutě však kosořický hráč zasáhl Ledeckéhoarozhodčí nařídil pokutový kop, který bezpečně proměnil Hallík.

Před poločasovým hvizdem se nakonec domácí opět ujali vedení. RánuSabola z hranice vápnanasměroval jeden z obránců do protipohybu brankáře.

Asi rozhodujícím okamžikembyla 61. minuta, kdyKiceluk prostřelil vše, costálo v cestě - 3:1. Tato desetiminutovka byla pro diváky jistě nejzajímavější, vždyť také viděli hned čtyři branky.

V 64. minutěod břevna odražený míč vystřelil Malík do odkryté branky, míč náhle změnil směr o nerovnost na trávníku a Kosořičtí rázem vedli o tři branky. Minutu poté to bylo již o čtyři, když se Kiceluk neunáhlil a přihrál nabíhajícímu Macháčovi, který do prázdné branky zvýšil už na 5:1.

Domácí následně inkasovali po rohuzásluhou hlavičkujícího Františka Valentina. Zárybští pak několikrát zahrozili. Největší příležitost nevyužil Schütz, na druhé straně po Kicelukově nabídce jen o kousek minul Sabol pravou Kvasničkovu šibenici.

Agilní Kiceluk byl pro hostující zadáky noční můrou. V 81. minutě načasovanou přihrávkou našel Sabola, který celou akci ještě vyšperkoval přihrávkou před odkrytou branku na Macháče - 6:2.

„Hráli jsmešpatně v defenzivě a nedařilo se ani gólmanovi. Domácí byli agresivnější, běhavější i důraznější. Nám chyběl pohyb. Šance, které jsme si vytvořili, jsme nedokázali proměnit a naopak jsme lehce inkasovali. Máme úzký kádr, navíc tři hráče zraněné, takže ani nejde pořádné prostřídat. Musíme na porážku rychle zapomenout a pokusit se bodovat v příštím utkání,“ řekl trenér Záryb Miroslav Babovák.

Kosořice – Záryby 6:2 (2:1)
65. a 81. Macháč, 13. vlastní (F. Valentin), 43. Sabol, 61. Kiceluk, 64. Malík - 29. Hallík z PK, 67. F. Valentin. Rozhodčí: Kinčl. ŽK: 2:2. Diváci: 105.Záryby: S. Kvasnička – Schütz, Hallík, Mikšovský, V. Valentin – F. Valentin, Babovák, Pech, Dušička – Ledecký (30. Bojkovič), Popelka.