Ještě ve středu ale vše vypadalo nadějně. Po tom, co zárybští fotbalisté sehráli velmi kvalitní utkání v rámci středočeského Poháru v Polepech. „Ve středu v Poháru se nám rozpadlo mužstvo. Utkání se nám sice povedlo, ale čtyři hráči se nám zranili," přiznal hlavní kouč Jan Vlček.

Čtyři velmi důležité články základní sestavy ve Velimi prostě scházely. „Bez nich jsme to nezvládli. Skolili je zranění a nemoci. U nás, když takoví hráči chybí, je to bohužel dost znát. V takové soutěži je to velmi složité, nemáme v kádru tolik kvalitních fotbalistů. A navíc vždycky chybí ti, které zrovna potřebujeme," posteskl si Vlček.

V příštím kole čeká na Záryby duel s prvními Polepami na domácím trávníku. „Tentokrát to nevyšlo, nedá se nic dělat. Sehráli jsme nešťastný zápas, ale já doufám, že se do soboty hráči uzdraví. Musíme prostě bojovat dál," dodal hlavní trenér.

Polepy jsou na prvním místě tabulky se sedmnácti body. Z osmi zápasů prohrály v základní hrací době jen jednou.
Zárybům, které jsou nováčkem v této soutěži, patří zatím třetí místo od konce a za osm duelů nahrály sedm bodů. Za nimi jsou už jen Říčany a béčko Dobrovice.

Velim – Záryby 4:0 (1:0)

Branky: 13. Jehlička, 60. a 73. Kukal, 65. Kasal. Rozhodčí: Vyhnanovský. ŽK: 0-3. Diváci: 100.

Záryby: Šulc – Schütz ml., Hallík, Valentin, Vytlačil, Lauda, Schütz st. (46. Mareček), Šimek, Přibyl (41. Reisinger), Soukup, Šašek.