„Záryby mají svou kvalitu, ukázaly nám nedostatky, na kterých bychom ještě měli zapracovat,“ shrnul zápas kouč Dynama Daniel Kaplan.

Jeho tým se týden do mistrovského startu nesešel ve zcela optimální sestavě. Chyběl například brankář Zavadil, posily z Odolky Janovský s Králem, nebo Martin Müller. Jeho starty budou podle kouče Kaplana nejspíš už jen nepravidelné. „Ke konci sezony už nehrál. Budeme rádi, když nám pomůže. Uvidíme, jak často,“ vyjádřil se na adresu jednoho z velezkušených stoperů.

Ten druhý - Jan Vorel - naopak nechyběl. Stejně tak navrátilec Dubský, nebo mladíci Havel s Paličkou, na jejichž příchodu by klub rád našel shodu s Neratovicemi. Pomoci by podle kormidelníka měl ještě Josef Jindřich z Velvar. Jedinou branku poražených vstřelil právě Palička.

Za domácí, kteří v přípravě podlehli Admiře 3:6 a poté porazili Libuš 5:2, se dvakrát prosadil Rek. O nadcházejícím víkendu už čeká oba celky vstup do dlouhodobé soutěže, každý ovšem v jiné skupině. Nelahozeves doma přivítá v souboji nováčků Doksy, zárybští svěřenci kouče Zdeňka Svobody hostí třetího okresního zástupce v I. A třídě – mělnickou Pšovku.