Už ve druhé minutě si na levé straně pohrál T. Skopka se svým strážcem, jeho následná střela z těžkého úhlu pouze lehce „lízla“ břevno, ale odražený míč vrátil dobíhající David Řízek neomylně do sítě – 1:0. Pak utěšená střela hostujícího Kühnela jen o centimetry minula pravou šibenici. Vyrovnání se tak pohyblivější hosté dočkali až na počátku druhé půlhodiny hry.

Po nenápadné akci se míč dostal na roh velkého vápna k Nastoupilovi, který křížnou střelou ke vzdálenější tyči tentokráte nedal Finkousovi žádnou šanci k úspěšnému zákroku. Ve druhém poločase hra upadla do slabého průměru. Domácím „odešla“ záloha, ale hosté toho dokázali využít pouze k platonické převaze. Navíc často pykali za nesportovní chování, které sudí Gaži nekompromisně trestal. Rozhodnutí přišlo až v 73. minutě, kdy po krásné akci našel Martin Skopka před brankou nekrytého D. Řízka a ten svým druhým gólem pečetil výsledek utkání.