Domácí kouč nemohl v utkání počítat s dvojící zraněných hráčů Titěry s Kudelou. A absence tvůrců hry domácích byla více jak znatelná. První půlhodinu ani jedno z mužstev nepředvedlo žádnou kloudnou akci a diváci se začali nudit. Vzruch na domácí straně přineslo až střídání zraněného Voljanského, kterého nahradil útočně naladěný Frýda.

Ten měl ještě do poločasové přestávky dvě velké šance. Při té první netrefil střílený centr zprava a při druhé jeho příležitosti se zaskvěl hostující gólman Huleš. A když se sedm minut před půlí předvedl úspěšnou robinsonádou i jeho protějšek Votruba, odcházela obě mužstva do kabin za bezbrankového stavu. Než se ale stačili domácí borci na začátku druhého poločasu rozkoukat, napřáhl z dálky jeden z nejlepších hráčů hostů Socha a na jeho přesnou střelu k tyči neměl Votruba nárok – 0:1.

Domácí pak vsadili vše na útok a odměnou jim byla vyrovnávající branka Tomáška, který se nejlépe orientoval ve skrumáži před brankou a hlavou srovnal na – 1:1. Pak měli dvakrát šanci Frýda i Čureja, ale řevnická branka byla pro ně zakletá. A tak vysvobozením pro domácí byla až placírka Libora Tomáška, který s přehledem nasměroval centr Macka do sítě – 2:1. Hosté pak v samém závěru několikrát nebezpečně zahrozili, ale na výsledku se už nic nezměnilo. „Chybělo nám několik hráčů základní sestavy, ale náhradníci se „kousli“ a díky jejich bojovností jsme otočili výsledek utkání. V závěru jsme neproměnili řadu vyložených šancí, ale výhru jsme i s trochou štěstí v samotném závěru uhájili“, vyzdvihl po zápase výkon hráčů trenér AFK Václav Hladík.