Domácí měli raketový nástup. Už ve 30. vteřině předložil Jansík přihrávku kanonýru Limrovi a ten nazaváhal – 1:0. Jenže za minutu bylo vyrovnáno. Tomáš Skopka se na hranici velkého vápna otočil s balónem a nekompromisní střelou rozvlnil síť za zády gólmana Pokorného – 1:1.

Domácí šli znovu do vedení ve 35. minutě po centru Kunsta. Tísněný Martin Skopka se snažil na malém vápně odhlavičkovat míč do bezpečí a překvapil vlastního brankáře Finkouse.

Druhý poločas byl herně vyrovnaný a branka padla jediná. Hostující obraně utekl Limr a své sólo bezpečně proměnil. To už hrála Lhota v přesile po vyloučení Vavreka po druhé žluté kartě. V závěru utkání se síly vyrovnaly, když byl vyloučen domácí Sedlák, ke změně skóre však už příležitosti nebyly.

„Na začátku druhého poločasu jsme byli lepším mužstvem, ale gólově jsme se neprosadili. Navíc byl vyloučen Vavrek a naše aktivita byla otupena. Vůbec jsme nemuseli prohrát,“ podělil se o názor na utkání hostující kouč Václav Řízek.

Dlouhá Lhota – Vysoká 3:1 (2:1)

Branky: 1. a 78. Limr, 35. vlastní – 2. T. Skopka. Rozhodčí: Pudil. ŽK: 3:3. ČK: 86. Sedlák – 73. Vavrek. Diváci: 90. Vysoká: J. Finkous – Štěpánek – Možný (84. Maryška), Tichota, M. Skopka – D. Řízek (67. Štauber), Nový (46. Fidrant), Brejša, Vavrek – T. Skopka, R. Finkous.

(jah)