Předchozí
1 z 3
Další

LEDEN

Sobota 6. ledna

Mělník 1909: zahájení přípravy

Pondělí 8. ledna

Zápy: zahájení přípravy

Úterý 9. ledna

Libiš: zahájení přípravy

Sobota 13. ledna

Příprava: Motorlet Praha – Libiš 4:2 (UMT Jinonice)
Turnaj starých gard v Brandýse

Trénink mladých fotbalistů FK Neratovice-Byškovice - ilustrační foto
V Neratovicích zní na tréninku přípravek angličtina. Inspirací slavný klub

Pondělí 15. ledna

Neratovice, Dyn. Nelahozeves, Lužec: zahájení přípravy

Čtvrtek 18. ledna

Pšovka Mělník, Kralupy 1901: zahájení přípravy

Sobota 20. ledna

Příprava: FK Robstav – Zápy 4:0, Brozany – Neratovice 1:2 (0:1, za hosty Buriánek, Šlegl), Střešovice – Pšovka 6:2 (za hosty Pokorný, Miřatský)
Zimní turnaj v Brandýse: Brandýs – Velim 2:2 (2:1, za domácí Šmejkal, Braborec), Horky – Kosmonosy 1:6

Sestřih utkání Brandýs - Velim:

Zdroj: Youtube

Neděle 21. ledna

Příprava: Kladno B – Lužec 8:0 (Jankovský 4, Truhlář 2, Kácl, Čermák)
Zimní turnaj v Brandýse: Spoje Praha – Žižkov B 4:1

Fotogalerie z utkání Kladno B - Lužec:

Úterý 23. ledna

Záryby: zahájení přípravy

Středa 24. ledna

Neratovice: odjezd na soustředění ve Studenci

Video z úvodních dnů soustředění

Čtvrtek 25. ledna

Zimní turnaj v Brandýse: Dobrovice – Přední Kopanina 0:2 (0:0, 56. Hájek, 89. Mainolfi)

Sobota 27. ledna

Příprava: Pšovka – Třeboradice 1:0 (Havel, hráno na UMT v Neratovicích), Meteor Praha – Zápy 0:4 (0:4), Roudnice B – Lužec 0:1 (0:0, Uher).
Zimní turnaj v Brandýse: Brandýs – Žižkov B 4:2 (3:2, za Brandýs Folwarczny2, Hejl, Bárta), Přední Kopanina – Spoje Praha 2:5, Kosmonosy – Dobrovice 2:1 (50. Hošťálek, 75. Kubelka - 65. z pen. Sedláček), Velim – Horky 4:1 (za Velim Hannich 2, Šindelář, Vácha)

Neděle 28. ledna

Neratovice: návrat ze soustředění ve Studenci
Příprava: Bohnice – Mělník 1909 6:6 (3:3, Jeřábek 3, Ságner 2, Pudil)

Únorový program na další straně článku ►►►

ÚNOR

Pátek 2. února

Příprava: Sparta Praha B – Zápy 6:1 (3:0)

Sobota 3. února

Příprava: Turnov – Neratovice 4:0 (2:0, Petržilka, Nosek, Kříž, Š. Havel), Radotín – Libiš 2:1 (za hosty Kvída), Lovosice – Lužec 5:1 (4:0, za hosty Hrdlík), Kladno B – Mělník 1909 4:3 (1:1), Roudnice n. L. – Pšovka 2:0 (1:0, Bartůněk, Kliment)
Zimní turnaj v Brandýse: Spoje Praha – Kosmonosy 2:2, Žižkov B – Přední Kopanina 4:3

Neděle 4. února

Příprava: Ovčáry - Kostelec n. L. dorost 7:2 (2:2)

I. B třída - skupina B, 3. kolo (1. hrané): Sokol Obříství - TJ Záryby (2:0), 20. 8. 2023
ANKETA: Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub okresu Mělník za rok 2023!

Středa 7. února

Zimní turnaj v Brandýse: Brandýs – Horky 8:3 (4:1, za domácí Bodnár 2, Braborec 2, Bárta, Staněk, Gebert, Hrčka)
Záryby: odjezd na soustředění

Sobota 10. února

Příprava: Neratovice – Zápy 0:2 (0:0), Brandýs – Libiš zrušeno
Zimní turnaj v Brandýse: Kosmonosy – Žižkov B 5:1, Velim - Spoje Praha 2:5 (0:1, za Velim Kopáček, Dudek), Dobrovice - Horky 6:1 (0:0, 51. a 85. Volf, 70. a 82. Bičiště, 47. Pánek, 79. Zörkler - 89. Lazarov)

Jan Jelínek v dresu SK Zápy
Jelínek chce být v Neratovicích na číslech, proč odešel ze Záp jen do divize?

Neděle 11. února

Příprava: Mělník 1909 – Klecany 9:3 (4:1, hráno na UMT v Neratovicích)
Záryby: návrat ze soustředění

Úterý 13. února

Zimní turnaj v Brandýse: Brandýs – Přední Kopanina 3:4 (0:3, za domácí Bodnár 2, Staněk)

Středa 14. února

Zimní turnaj v Brandýse: Dobrovice – Velim 1:1 (1:1)

Pátek 16. února

Příprava: Neratovice – Králův Dvůr zrušeno, Xaverov – Libiš 2:0

Sobota 17. února

Příprava: Zápy – Dukla Praha B 1:3 (1:2, 10. Khrolenok - 25. Kozma, 39. Matějka, 48. Douděra, hráno v Blšanech), Všestudy - Bohušovice n. O. 3:3 (1:3, za Všestudy Němeček, Švejcar, Brázda, hráno na UMT ve Velvarech), Roudnice - Kralupy 1901 zrušeno 
Zimní turnaj v Brandýse: Brandýs n. L. - Dobrovice 1:0 (86. Fabián), Žižkov B - Velim 3:4 (2:3, za Velim Kmoch, Martikán, Dudek, Hannich), Spoje Praha - Horky n. J. 3:4, Přední Kopanina - Kosmonosy 3:0

Neděle 18. února

Příprava: Vyšehrad B – Lužec 5:2 (2:1, 67. a 74. Blín, 6. D. Holan, 39. Müller, 71. Dimitrov – 12. Hovorka, 47. Zorenik), Záryby – Dřevčice, Dušníky – Mělník 1909 5:4 (3:0, hráno na UMT v Roudnici), Kladno B – Pšovka 5:1 (Duda 2, Novák, Kácl, Čermák - Svoboda)

PODÍVEJTE SE: Fotogalerie ze zápasu Vyšehrad B - Lužec:

Kladno B - Pšovka Mělník:

Středa 21. února

Příprava: Libiš - Přední Kopanina zrušeno

Radek Hrdý během přípravného utkání Benátek s Mladou Boleslaví B
Hrdý chce Rakousko vyměnit za Benátky. Futsal už nehraje, ale trénuje

Sobota 24. února

Příprava: Neratovice – Velké Hamry 1:4 (1:3, za domácí Chlumecký, hráno v Byškovicích), Motorlet Praha - Zápy 2:3 (1:1), Záryby – Kostelec (UMT Neratovice), Kralupy 1901 - Neštěmice 1:3 (za Kralupy Petr, hráno na UMT ve Velvarech), Roudnice nad Labem - Mělník 1909 7:5 (2:1), Mělník 1909 B - Bechlín 4:3 (2:2) 
Zimní turnaj v Brandýse: Brandýs – Kosmonosy 3:2 (1:1, za domácí Baloun, Gebert, Šmejkal), Velim – Přední Kopanina 3:4 (2:2, za Velim Hannich, Seifert, Šindelář z PK), Žižkov B – Horky 1:2, Dobrovice – Spoje Praha 3:1 (2. Kohout, 65. Bičiště, 75. J. Janovský - 85. Bondarčuk)

PODÍVEJTE SE: Fotogalerie z utkání Motorlet - Zápy:

Neděle 25. února

Příprava: 15.00 Velvary B - Čechie Kralupy, 16.00 Stará Boleslav – Jinočany (UMT Brandýs), Lobkovice - Libiš B (UMT Neratovice)

Čtvrtek 29. února

Lužec: odjezd na soustředění do Heřmanic

BŘEZEN

Sobota 2. března

ČFL: 14.30 Zápy – Mladá Boleslav B
Okresní pohár: 13.00 Úžice - Tišice, 14.00 Chvatěruby - Dolní Beřkovice, 14.30 PTZ Nelahozeves - Vysoká, Mělník 1909 B - Řepín (hř. Podolí), Střezivojice - Č. Kralupy (hř. Vehlovice), Kly B - Pšovka B
Příprava: 10.00 Slavia Hradec Králové – Neratovice, Jinočany – Libiš (UMT Jinonice), Holubice - Dolany (UMT Velvary), 15.00 Slaný B – Mělník 1909, Dyn. Nelahozeves – Pšovka (hřiště a čas budou upřesněny)
Zimní turnaj v Brandýse: 10.00 Brandýs – Spoje Praha, 12.00 Žižkov B – Dobrovice, 14.00 Přední Kopanina – Horky, 16.00 Kosmonosy – Velim

Neděle 3. března

Okresní pohár: 10.30 Liběchov - Byšice (hř. Vehlovice), 14.30 Libiš B - Kralupy 1901 B
Příprava:
14.00 Záryby – Vinoř (UMT Brandýs), 17.00 Kralupy 1901 - Žatec (UMT Velvary), 18.00 Lobkovice - Vojkovice (UMT Neratovice)
Lužec: návrat ze soustředění v Heřmanicích

Sobota 9. března

Divize: 10.15 Kladno - Neratovice
Krajský přebor: 10.15 Libiš - Poříčany
I. A třída: 14.30 Kosoř – Dyn. Nelahozeves, Rejšice – Pšovka Mělník
Okresní pohár: 10.30 Vysoká - Řepín (hř. Vehlovice), 14.30 PTZ Nelahozeves - Mělník 1909 B, Střezivojice - Liběchov (hř. Vehlovice), Úžice - Chvatěruby, Kly B - Libiš B
Příprava: 11.00 Nové Strašecí – Lužec (UMT Velvary), 16.15 Bohnice - Lobkovice (UMT)

Neděle 10. března

ČFL: 10.15 Hradec Králové B - Zápy
I. A třída:
14.30 Slaný B – Kralupy 1901
Okresní pohár: 14.30 Č. Kralupy - Byšice, Tišice - Dolní Beřkovice, Pšovka B - Kralupy 1909 B (hř. Vehlovice)
Příprava: 16.00 Záryby – Vykáň (UMT Brandýs)

Ze zimní přípravy fotbalistek FK Mělník 1909
Netradiční příprava fotbalistek z Mělníka, spojení s žáky trenéra překvapilo

Sobota 16. března

ČFL: 15.00 Zápy - Liberec B
Divize: 10.15 Neratovice - Slaný
I. A třída: 10.15 Kralupy - Kosoř, Nelahozeves - Beroun, 15.00 Pšovka - Stará Boleslav
Okresní pohár: 14.00 Byšice - Střezivojice, Dolní Beřkovice - Úžice, 15.00 Mělník 1909 B - Vysoká (hř. Podolí), Řepín - PTZ Nelahozeves, Chvatěruby - Tišice, Kly B - Kralupy 1901 B
Příprava:
15.00 Lužec - Braškov (hřiště podle počasí)

Neděle 17. března

Krajský přebor: 15.00 Sokoleč - Libiš
Okresní pohár: 10.30 Liběchov - Č. Kralupy (hř. Vehlovice), 15.00 Libiš B - Pšovka B
Příprava:
13.00 Záryby – Brandýs dorost (UMT Brandýs), Velvary B - Všestudy (UMT Velvary), 16.00 Lobkovice - Nová Ves (UMT Neratovice)

Sobota 23. března

Divize: 10.15 Hřebeč - Neratovice
Krajský přebor: 10.15 Libiš - Poříčí n. S.
I. A třída: 15.00 Tuchoměřice - Nelahozeves, Beroun - Kralupy, Vrdy - Pšovka
I. B třída:
15.00 Lužec – Všestudy
Okresní přebor: 10.30 Vysoká - Pšovka, 14.30 Libiš B - Dolní Beřkovice, 15.00 Byšice - Kostelec, Horní Beřkovice - Řepín, Vraňany - Mšeno
Příprava: 15.30 Lobkovice - Veltrusy

Neděle 24. března

ČFL: 10.15 Chlumec n. C. - Zápy
I. B třída:
15.00 Záryby – Pěčice, Obříství – Mělník 1909
Okresní přebor: 15.00 Zálezlice - Velký Borek, Tišice - Čečelice

Sobota 30. března

ČFL: 16.30 Zápy - Brozany
Divize: 10.15 Neratovice - Chomutov
Krajský přebor: 16.30 Doksy - Libiš
I. A třída: 10.15 Kralupy - Tuchoměřice, Nelahozeves - Sp. Příbram, 16.30 Pšovka - Sn Poděbrady
I. B třída: 16.30 Pěčice - Lužec
Okresní přebor: 16.30 Čečelice - Zálezlice, Mšeno - Vysoká, Velký Borek - Horní Beřkovice, Kostelec - Tišice, Vraňany - Dolní Beřkovice
III. třída: 10.15 Hořín - Mlékojedy, 16.30 Mělník 1909 B - Vehlovice, Ledčice - Tuhaň, Chvatěruby - Cítov
IV. třída: 10.15 Sazená - Vojkovice B (hř. Uhy), 16.30 Dřínov - Jeviněves, Nová Ves - Uhy, PTZ Nelahozeves - Tursko

Neděle 31. března

I. B třída: 16.30 Benátky B - Obříství, Všestudy - Zeleneč, Mělník 1909 - Záryby
Okresní přebor: 16.30 Vraňany - Dolní Beřkovice, Pšovka B - Byšice
III. třída: 10.30 Liběchov - Lužec B, 14.00 Horní Počaply - Hostín, 16.30 Velký Borek B - Dřísy, Kly - Lobkovice, Roma Mělník - Ovčáry, Dolany - Vojkovice, Kralupy 1901 B - Postřižín, Č. Kralupy - Veltrusy
IV. třída: 16.30 Dynamo Nelahozeves B - Dolany B, Úžice - Chlumín/Obříství