Domácí fotbalisté nedokázali navázat na dobré výkony z minulých utkání a po velice průměrné hře si do A-třídní tabulky připsali pouze bod za bezbrankovou remízu.

Úvod patřil hostům, kteří začali aktivněji a častěji se dostávali na polovinu domácích. Do šancí se ale nedostávali.

Střely z dálky byly buď zablokovány domácí obranou, nebo končily vedle branky.

Pak se hra vyrovnala a domácí se dostali do dvou velkých šancí, ale v koncovce byli také bezzubí. Největší šanci první půle spálil po půlhodině Drápal, kterému Bárta vydláždil perfektní ulici, ale domácí záložník nechal slabou střelou z hranice desítky pouze vyniknout hostujícího gólmana Doubravu.

V závěru poločasu se hra plná nepřesností přenesla do množství osobních soubojů a diváci moc pohledného fotbalu neviděli.

Hned v úvodu druhé půle mohl strhnout vedení na domácí stranu Tomášek. Po centru z levé strany ale skončil oblouček z jeho hlavy pouze na břevně hostující branky.

Pšované pak na dalších dvacet minut hosty na jejich polovině pořádně zmáčkli, ale ti důslednou obranou nenechali domácím ani píď hřiště zadarmo.

Domácím to zkoušeli jak kombinační hrou, tak i centry do vápna, ale do pořádné šance se nedostali a co víc hostujícího gólmana ani pořádně neprověřili.

Hosté v závěru vycítili šanci a po dlouhých nakopávaných míčích se dostali do několika slibných akcí, ale s koncovkou na tom byli stejně jako domácí.

Dvě minuty před koncem se sice radovali z gólu, ale předčasně. Pomezní sudí už předtím signalizoval, že míč po kopu z rohu opustil hrací plochu.

S bodem byli určitě spokojenější hosté.

Pšovka – Kněževes 0:0

Rozhodčí: Rybka. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Pšovka: Staněk – M. Krejčík – Žižka, Tomášek, Šesták – Drápal (70. Pražák), Bárta, Cífka, Grabmüller – Jiskra, L. Krejčík (90. Havlák).

Jaromír Hejna