Hosté, kteří jsou spolu s Pšovkou největšími aspiranty na postup, si získali hned od začátku převahu. Na domácí branku se valil jeden nebezpečný útok za druhým.

Už ve druhé minutě hlavičkoval po rohu osamocený Ešner těsně nad. O šest minut později se po chybě Štolby dostal do šance Kolísek a jen těsně minul levou tyč Finkousovy branky. O chvíli později tentýž hráč z dvaceti metrů střílí zase vysoko nad branku. Snaha střelecky disponovaného Kolíska tak byla vyslyšena až v 17. minutě, kdy jeho střelu do šibenice stačil Finkous vyrazit pouze na tyč a od té se míč odrazil do branky – 0:1.

„Po obdržené brance jsme stáhli R. Finkouse do zálohy a na hrot se posunul Kuzmeniuk. Změna naší hře pomohla a částečně jsme se vrátili zase do hry,“ popsal změnu v rozestavění domácí kouč Řízek.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a zvýšenou pohyblivostí se dostávali do šancí i domácí, ale v koncovce se nedokázali prosadit. Hosté podnikali rychlé protiútoky, při kterých nechávali vyniknout domácího gólmana. Ten se zaskvěl při střele Kolíska k tyči i po dorážce Ešnera.

Smůlu měl i domácí Martin Skopka. Jeho střela se odrazila před opuštěnou brankou od zad jednoho z obránců. Jeho bratr Tomáš se po špatně zahrané malé domů dostal až před hostujícího gólmana, ale měl míč na „dlouhou nohu“ a nestačil ho přehodit. Sedm minut před koncem byl trochu přísně a hlavně zbytečně vyloučen po druhé žluté kartě Sankot a hosté si hubenou výhru s přehledem uhlídali.


Branky: 17. Kolísek. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 1:1. ČK: 83. Sankot (V.). Diváků: 80.
Vysoká: J. Finkous – Merz, S. Tichý, Štolba (87. Štauber), Sankot – Kuzmeniuk (60. Pešan), Hlaváček, Fidrant, M. Skopka – R. Finkous (78. D. Řízek), T. Skopka.