Zdržálek s Babovákem sice v rozmezí necelé půlminuty dvakrát odpověděli na vedoucí gól Démonů. Ti ale bleskově srovnali a do půle ještě dvakrát odskočili. Hosty může mrzet, že se vždy nechali snadno zaskočit rozehrávkou standardní situace, na kterou se rozhodně mohli připravit lépe. O utkání to prakticky rozhodlo.

Poločasový rozdíl platil s posunem jednoho (opět snadno) přetaveného rohového kopu na každé straně také po závěrečném hvizdu. Milan Bialek končil zápas s hattrickem, Tomáš Fichtner přidal ke dvěma gólům tři asistence. Oba soupeři se srovnali na devíti bodech, Severočeši ale odehráli o dva zápasy víc. K dalšímu utkání Mělničtí pojedou v pondělí do Brna na Helas.

Démoni Česká Lípa - Olympik Mělník 5:3 (4:2)

Branky: 4. Bialek (Fichtner), 7. Bialek (Fichtner), 15. Bialek (Fichtner), 20. Fichtner (Havrda), 34. Fichtner (Maur) – 6. Zdržálek (Vokoun), 6. J. Babovák (Vokoun), 32. Prejsa (Gabčo). Rozhodčí: Nagy, Vlašič. ŽK: 0:1. Mělník: Šanda (Žežulka) – Novotný, Lehner, Vokoun, Šmejkal, Babovák, Šup, Nečas, Gabčo, Zdržálek, Prejsa.