Pšovce se nepovedl vstup do utkání, Union udeřil poprvé už ve dvanácté minutě. Hosté začali být lepším týmem až během druhé půle, na vyrovnávací branku Škrabala, ale Čelákovice odpověděly dalšími dvěma zásahy v posledních patnácti minutách hry a na dva smrtící údery už parta kolem Radima Dvorného odpovědět nedokázala.

„První poločas jsme měli pod kontrolou a i když v tom druhém Pšovka zabrala, máme body my. Tým podal mnohem lepší výkon a obrovský podíl na něm má náš Honza Kadeřábek,“ zhodnotilo krátce těžké utkání vedení Čelákovic.

Čelákovice – Pšovka Mělník 3:1 (1:0). Branky: 12., 75. a 89. Kadeřábek – 77. Škrabal. ŽK: 4:4. Rozhodčí: Kvasnička - Hlavnička, Nágl. Diváci: 90.
Pšovka: Hnízdil - Beneš, Dvorný, Krejčík, Pokorný (76. Kouba), Chytil, Škrabal, Grabmüller, Šmejkal, Zeman, Vilda.