Poslední listopadový víkend byl šťastný pro Brandýské Bobry. Ti sice s New stavem brzy prohrávali po gólech Pražáka a Hanka mladšího, v závěru úvodní třetiny ale Bobři snížili a ve druhé vývoj zcela otočili. Poslední patnáctiminutovka už branky nepřinesla a poslední tým tabulky tak mohl oslavit druhou výhru v sezoně. Kuriózním výsledkem se rozešly Přívory s vedoucím celkem skupiny mělnickým Konstruktem. Vstřelení branky bylo oběma týmům zapovězeno a zápas tak skončil 0:0.

1. liga

AB Neratovice - HC Kostelec 4:3
Pek 3, Šmíd - O. Bártů 2, Čumrda. Vyloučení: 2:10. Třetiny: 3:0, 1:2, 0:1.

Pořadí: 1. HC Neratovice 18 bodů, 2. AB Neratovice 9, 3. Atletico 9, 4. Avia Praha 8, 5. HC Unreal Štětí 6, 6. HC Kostelec 4.

Střelci: 23 - David Macek, 18 - Tomáš Rak (oba HC Neratovice), 16 - Ondřej Bártů (HC Kostelec), 13 - Lukáč Prejza (HC Neratovice), Jindřich Heran (Atletico).

2. liga

HC Štětí - SDH Lhotka 5:3
Červinka 2, Huslička, Šlapák, Tomčar - Hrabánek, Tichý, Sojka. Vyloučení: 2:5. Třetiny: 0:1, 2:1, 3:1.
New stav - Brandýští Bobři 2:3
Pražák, Hanek ml. - Klier 2, M. Carva. Vyloučení: 7:4. Třetiny: 2:1, 0:2, 0:0.
Novanta - SK Mnetěš 2:8
Šubrt, Bežo - Mleziva 4, Komárek, M. Husák, Topol, V. Husák. Vyloučení: 2:4. Třetiny: 1:3, 0:5, 1:0.
Sokol Přívory - Konstrukt Mělník 0:0
Vyloučení:
2:6.

Pořadí: 1. Konstrukt Mělník 17, 2. SK Mnetěš 13, 3. HC Štětí 12, 4. SDH Lhotka 12, 5. Novanta 12, 6. Sokol Přívory 9, 7. New stav 8, 8. Brandýští Bobři 5.

Střelci: 19 - Lukáš Danov (Konstrukt Mělník), 17 - Libor Stinka (Přívory), 16 - Václav Kovář (New stav), 11 - Jan Huslička (HC Štětí), 8 - Vladimír Husák (SK Mnetěš). (mb, lk)