Sobotní zápas v Sedlčanech otevřeli první brankou domácí v šesté minutě při přesilovce pět na tři. Neratovice oslabené o zraněné a nemocné Paříka, Volfa, Pokoru, Veselého a Litomyského dlouho nemohly najít cestu do brány soupeře.

Karty se obrátily dvě a půl minuty před koncem druhé třetiny, kdy také při hře s dvěma hráči v poli navíc vyrovnal Jan Horevaj. Jediný gól při plném počtu a také jediný zásah útočníka vstřelil krátce po začátku druhé třetiny Mareček. Strhl jím vedení na stranu Neratovic. Buldoci se do soupeře konečně zakousli a už nepustili. Po pěti minutách zvyšoval Mrázek a ve třetí třetině uzavřel skóre další obránce Horevaj.

Do nedělní odvety v Neratovicích Buldoci slibovali na sociálních sítích k Mezinárodnímu dni žen pořádné finále, ale stejně jako v sobotu od šesté minuty prohrávali. Tentokrát se však po počátečním selhání rychle vzchopili a nepřipustili žádné zklamání. Hned po minutě srovnal matador Pek a po zbytek večera byl společně se ze soboty namlsaným Horevajem k neudržení, ostatně stejně jako celé domácí mužstvo.

Po brankách Štukheila, Chvojky a Marečka v rozmezí pěti minut si Pek s Horevajem otevřeli střelnici. Do konce druhé třetiny každý vsítili hattrick a rozhodčí nestačili sbírat z ledu kšiltovky. Rozvášněné fanynky přivedl do extáze svojí další brankou v zápase Pek a vzduchem létalo už i dámské spodní prádlo. Poslední slovo celé soutěže měl Mrázek, který uzavřel skóre na 11:2.

Kapitán Buldoků svůj tým po zápase chválil: „Před sezonou jsme slibovali útok na nejvyšší pozice a jsem rád, že jsme dokázali v celé soutěži zvítězit, navíc bez jediné prohry. Musím klukům poděkovat, že v každém zápase svědomitě pracovali, ale ještě není konec, čeká nás postupová baráž proti Žabonosům, takže není čas na oslavy, musíme v sobě najít další motivaci,“ řekl Václav Pek a vysvětlil také co stálo za jeho gólovým vzepětím v play off: „Manželka řekla, že na hokejovém plese, který Buldoci chystají příští týden, se mnou bude tančit jedině pokud vyhraji tabulku střelců, tak mi nezbývalo nic jiného, než ty branky dávat,“ směje se úspěšný neratovický snajpr, kterého kromě tance čeká i pečení bábovky pro spoluhráče za vstřelený desátý gól.

Sedlčany – Neratovice 1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
Branky: 7. Pospíšil – 38. a 57. Horevaj, 42. Mareček, 47. Mrázek. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:2.

Neratovice – Sedlčany 11:2 (5:1, 5:1, 1:0)
Branky: 8., 20., 28. a 40. Pek, 26., 34. a 39. Horevaj, 12. Štukheil, 16. Chvojka, 17. Mareček, 51. Mrázek – 7. a 33. Pinkas. Vyloučení: 4:2. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Do baráže o krajskou ligu postoupily Neratovice.