Nováček z Kralup se před utkáním v Ústí nad Labem díval na svého soupeře z nižších příček tabulky, po výhře hostí to ovšem už neplatí. Zajímavostí je, že v každé třetině se dokázal prosadit gólově vždy jen jeden tým. Hosté první periodu ovládli 2:0, druhou pak domácí 3:0, ale Kralupy ve velkém finále posledního dějství dominovaly 3:0.

Zdroj: Deník/Brzák Daniel

„Měli jsme špatný vstup do utkání, hodně vlažný. Mysleli jsme si, že soupeře přehrajeme, což se samozřejmě nedělo. Ve druhé třetině jsme začali hrát hokej, který jsme hrát chtěli, ale o vedení jsme přišli svými chybami, nedisciplinovaností a nezodpovědností ve třetí třetině. Soupeř bojoval a chyby potrestal,“ všiml si jeden z domácích trenérů Martin Volke.

Kralupy Wolves - ilustrační foto
Šestkrát a dost. Kralupští Vlci poprvé v sezoně prohráli

Slovan Ústí n. L. - HK Kralupy 3:5 (0:2, 3:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 28. Petráš (M. Bláha), 29. J. Tůma (Kuchynka, M. Bláha), 39. M. Dubský (Roubík, Popela) – 16. Šilhavý (T. Pejchal, Sochůrek), 18. Šilhavý (Kellerstein, T. Pejchal), 43. Husarik (A. Straka), 43. Bezouška (Zídek, Zajíc), 60. A. Straka. Rozhodčí: Vada – Janíček, Hradil. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 912.