Tentokrát zdolali na ledě ve Velkých Popovicích tým Jesenice, který nemá vlastní stadion.

Jesenice přijela v lehkém oslabení, ale jejich hru dobře podpořil gólman, kterému se v brance dařilo. „Ani bych neřekl, že bylo utkání vyrovnané, ale dlouho jsme se trápili a nemohli jsme dát gól," uvedl hlavní trenér mělnických hokejistů Jan Boháček.

I Junior se potýká s několika zraněnými. „V Popovisích se zranil Heran, kterému soupeř bruslí rozřízl kůži pod okem a potom ještě navíc dostal příušnice. Kašák má problémy s kotníkem, i když teď bude zkoušet trénovat a vrátil se nám David Havel po chřipkovém onemocnění," řekl Boháček.

Tentokrát čeká Junior duel už ve čtvrtek na domácím ledě proti Slanému a hned v sobotu začíná druhá část sezony a na Mělník přijedou Žabonosy. „Slaný letos hraje velmi dobrý hokej. I když jsou v tabulce pod námi, nebude to s nimi lehký duel. Bude to náročné, ale musíme si věřit. Slaný nastřílelo víc gólů než my, ale dostalo jich stejně," dodal kouč.

Jesenice – Mělník 1:3

Branky: 40. Novák (Hrdina) – 28. T. Havel (Kotek), 30. Novotný (Fedymycz, Pokorný), 60. Příhoda (Šubrt, Prejza)
Mělník: Fiala, Prejza, Chvátal, Kotek, Kubica, Nesládek, Pokorný, T. Havel, D. Havel, Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Šícha, Vernek, Kratochvíl, Novotný.