Pro děti ve věku od čtyř do osmi let je připraven zábavný program a rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu či hokejistku, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky, kterým se budou věnovat licencovaní trenéři, jsou připraveny drobné dárky s hokejovou tématikou.

Linda Vocetková byla členkou stříbrného týmu na MS hokejistek do 18 let.
Z Neratovic za oceán? Linda to má nalajnované, říká maminka stříbrné hokejistky

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma (třeba i cyklistická či lyžařská) a rukavice. Pokud nemáte k dispozici brusle a helmu, můžete se obrátit a zeptat se na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě - bližší info na stránkách klubů.

Jak vypadala letošní náborová akce v sousedním Kladně, kde se jí tradičně zúčastnil přímo na ledě i Jaromír Jágr, se můžete podívat v galerii a videu.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po celé České republice už pojedenácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.