Jedenáct utkání, jedenáct výher, pouze osmnáct obdržených branek, třiatřicet nasbíraných bodů. Už jen to naznačuje, v jaké pohodě mladší dorost HK v současnosti hraje. Modrobílé naděje za sebou nechávají i rezervu pražské Slavie, na Kralupy zatím nenašly recept ani Beroun či nedaleký Mělník. O ostatních soupeřích ani nemluvě.

„Prožíváme opravdu turbulentní sezonu. V srpnu jsme měli mužstvo o pěti hráčích a jednom brankaři a téměř do jeho konce bojovali s tím, zda do regionální ligy vůbec nastoupíme,“ vrací se k předsezónním starostem kralupský trenér Lukáš Majer, který zároveň popisuje celý aktuální ročník: „V prvé řadě je třeba říct, že již v základní části jsme bojovali o postup mezi nejlepší tři celky, což nám nakonec uteklo, ale s pokorou bylo třeba vzít účast ve skupině o umístění. Nekoukáme na to, kdo proti nám stojí, stále se snažíme pracovat. Hodně vycházíme ze hry v obraně a nejdůležitější je, že se kluci chtějí učit.“

Kralupské naděje nyní čeká řada posledních pěti kol, nejbližší střetnutí tým absolvuje proti Junioru Mělník. 

„Budou to nesmírně těžké zápasy. Ač se nám nyní daří výsledkově, tak ve spoustě utkáních nás soupeři přehrávali. Pokud si máme odnést nějaké body, je potřeba přidat na obětavosti,“ upozorňuje na závěr kouč Lukáš Majer.

Zbylé zápasy:
HC Junior Mělník – HK Kralupy
HK Kralupy - HC Frýdlant
HK Kralupy - HC Berounští Medvědi
Slavoj Velké Popovice – HK Kralupy
HK Kralupy - HC Kutná Hora