Hosté vyjeli na malé kluziště pouze ve třinácti a hned po rozcvičení ještě přišli o zraněného Šilhaveckého.

V tempu hraném utkání dali první branku domácí v závěru dvojnásobné přesilovky. S odpovědí přišel nekompromisní dělovkou Hořák a po přesilovkové trefě Šaršeho hosté vývoj otočili.

Druhá třetina byla v kralupském podání výborná především v obraně, ale přišlo i navýšení náskoku. Domácí při samostatném úniku faulovali Hoška. K nařízenému trestnému střílení se navzdory pravidlům nerozjel sám faulovaný, ale Brindzej, a nezaváhal – 1:3.

Do závěrečné třetiny domácí nastoupili jako uragán, z tlaku vytěžili přesilovky a také snížení. Hostům už na aktivní odpor nezbyly síly a soustředili se na obranu.

Přesto mohli mít dvoubrankový náskok zpět. Znovu faulovaný Hošek se tentokrát sám ujal trestného střílení, ale nedal.

A Boleslav trestala, když hostující obrana nepokryla dorážejícího hráče na hranici brankoviště – 3:3. Po následném vyloučení a osobním trestu pro Litomyského měla namále i remíza.

Hosté totiž necelých pět minut točili jen tři obránce, kterým domácím nedopřávali oddych, vítězný gól ale nepadl a na řadu přišly nájezdy.

V nich si dal úspěšné repete Brindzej a druhý gól v utkání neodmítl ani Šarše, zatímco brankář Kresta nebyl ze dvou pokusů překonán ani jednou a hosté mohli slavit dva body.

„I když nás může trochu mrzet ztracený bod, za stávající situace a s takhle nepočetným kádrem, bereme výhru na nájezdy všemi deseti,“ dodal k utkání kralupský brankář. O nadcházejícím víkendu se Kralupští představí na domácím ledě proti HC Zlonice.

Mladá Boleslav B – Kralupy 3:4 SN
Škaloud, Hart, Klaban – Šarše 2, Brindzej, Hořák. Rozhodčí: Doubek – Hrčka, Kovačík. Vyloučení: 11:15. Využití: 2:2. Třetiny: 1:2, 0:1, 2:0.Kralupy: Kresta, Koblischke, Eliáš, Mojžíš, Litomyský, Velehradský, Šarše, Hošek, Brindzej, Hořák, Justa, Macek, Sobotka, Jarkovský.