První gól dali Bílinští. To Mašek našel mezi kruhy Kobese a ten cílil přesně. Poté vydry využily svou přesilovou hru, jenže ještě než se šlo poprvé do kabin, dorazil puk do odkryté branky Středočechů Puczek. 

Prostřední perioda domácímu celku vůbec nevyšla. Vše odstartovala vyrovnávající Hamplova branka. Když o chvíli později využil zmatek v defenzivě Bíliny Bradáček, bylo cítit, že Draci mají hlavy dole. Další dva kralupské góly, z toho jeden při vlastní přesilovce, svěřence kouče Miroslava Kanise definitivně položily. 

Poslední dějství se dohrávalo už jen z povinnosti. Druhý duel se bude hrát příští týden v Kralupech, které si vybojovaly čtyřbrankový náskok. Pokud se Bílině nepodaří tento deficit smazat, vybojují si vydry právo postupu do vyšší soutěže. 

SK HC Draci Bílina - HK Kralupy nad Vltavou 3:7 (2:1, 0:4, 1:2)

Branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 13. Kobes (Mašek), 18. Puczek (Beran, Kovačič), 60. Komínek (Jánský) – 17. Brandejský (Řehák), 27. Hampl (Binko), 28. Bradáček (Hampl), 32. Stupka (Soukup, Marek), 38. Binko (Soukup), 41. R. Verbík (Stupka, David), 58. Prášek.