VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výzva všem slušným mělnickým hokejovým fandům!!!

MĚLNÍK - Obracíme se na příznivce hokejového mužstva HC Junior Mělník. Pojďme založit uskupení lidí fandících našemu hokejovému klubu. Seznamte se proto se zněním návrhu stanov FanClubu.

26.8.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Petr Lundák

Návrhy, připomínky a případné předpřihlášky mohou zájemci uplatnit pod tímto článkem.

Vybraná suma z členských příspěvků by měla sloužit na potřeby FanClubu (pořizování a opravy fandících nástrojů a podobně).
Finance bude spravovat pokladník zvolený členy FanClubu. Pokud FanClub skutečně vznikne, začne jednat s vedením klubu o určitých akcích, či výhodách pro členy Fanklubu.

Stanovy FanClubu HC Junior Mělník

FanClub (dále FC) je volné sdružení fanoušků HC Junior Mělník bez rozdílu věku.

V čele FC je jeden předseda a jeden místopředseda. Nejvyšším orgánem je valná hromada, která má právo odvolat a volit předsedu a místopředsedu FC. Valná hromada se schází 1x ročně, a to před začátkem sezony, aby rozhodla o setrvání nebo zvolila nové vedení (je složena ze všech členů FC).

Pokladnu bude mít na starosti pokladník, který bude volen společně s vedením. Při hlasování o složení vedení bude potřeba pro zvolení dvoutřetinový souhlas členů, kteří se účastní valné hromady. Hlasování bude valná hromada schopná pouze při nadpoloviční účasti všech členů FC na valné hromadě. Pokud bude chtít někdo mimořádně svolat valnou hromadu, bude informovat vedení a domluví termín a místo setkání.

Členové platí při vstupu do FC členský poplatek, který slouží čistě k účelům spojeným s provozem a reklamou FC. Hodnota prvního členského příspěvku je 100 Kč, hodnota obnovovacího příspěvku je minimálně 50 Kč ročně.

Pokud se kterýkoliv člen nedostaví na valnou hromadu a ani se před ní neomluví, bude mu pozastaveno členství a uložena pokuta 20 Kč. Po zaplacení mu bude členství obnoveno. Tento poplatek bude členy hrazen při podpisu stanov FC. Tyto získané finance budou předány pokladníkovi FanClubu, který je bude spravovat. Pokladníkem FC se stává automaticky místopředseda FC.

Pokud se některý člen FC bude vyjadřovat k některým záležitostem, tak v duchu slušného chování a fair play. Jedná se hlavně o příspěvky na diskuzních fórech jiných sportovních klubů.

Členové FC by se měli vyvarovat jakýchkoliv fyzických střetů s fanoušky soupeře, a to jak na utkáních doma, tak i venku. Taktéž se členové zavazují nenapadat slovně fanoušky hostujícího týmu a neurážet je skandováním, případně jiným způsobem.

Během průběhu všech zápasů na zimním stadionu v Mělníku se zakazuje členům FC kouřit a vhazovat jakékoliv předměty na ledovou plochu. V případě, že člen FC uvidí někoho, kdo devastuje zařízení zimního stadionu, měl by to oznámit pořadatelské službě nebo policii.

Vedení FC bude v kontaktu s vedením HC a o všech zajímavostech bude informovat členy FC. Informace budou uváděny na webových stránkách HC Junior Mělník (www.hcmelnik.cz), posílány pomocí e-mailu nebo na diskuzních fórech.

Vyloučit člena z FC může vedení, ve sporném případě valná hromada. Pokud k tomuto případu dojde, bude dotyčný vyškrtnut ze seznamu členů (členský poplatek se bere jako nevratný). Při porušení stanov FC dojde k napomenutí člena, v případě dalšího porušení stanov může dojít k vyloučení z FanClubu (rozhoduje vedení FC, popřípadě valná hromada).

Vedení FC, pokud si to okolnosti vyžádají, má právo svolat celou valnou hromadu s tím, že místo a čas zařídí a oznámí.

Právoplatným členem Fanklubu HC Junior Mělník se stává ten, kdo podepíše znění stanov FC a zaplatí členský poplatek.

26.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Lékař 30 910 Kč

Ostatní lékaři specialisté Lékař na dermatologickou ambulanci. Požadované vzdělání: doktorské (vědecká výchova). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30910 kč, mzda max. 49544 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 10 důvodů, proč pracovat pro nás:, , -velmi dobré mzdové podmínky, -celosvětová asistenční služba pro zaměstnance zdarma - ELA - komplexní anonymní řešení všech problémů v oblasti práva, financí, zdraví a psychologie, -benefit masáže pro zaměstnance, -možnost dalšího vzdělávání a finanční podporou zaměstnavatele, -příspěvek na stravování, -5 týdnů dovolené, -práci na plný nebo zkrácený úvazek, -pěkné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, -dobrá dostupnost z Prahy (25min), -práci v úspěšné nemocnici se stabilním zázemím renovované mezinárodní společnosti, , 5 důvodů, proč zaměstnat právě Vás:, , -platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, -zájem o práci v příjemném prostředí, -odpovědnost a rozhodnost, -vstřícný přístup k pacientům, -ochota podílet se na chodu a prestiži nemocnice, , Nástup možný ihned nebo dohodou.. Pracoviště: Almeda, a.s., Alšova, č.p. 462, 277 11 Neratovice. Informace: Lenka Kotková, +420 315 637 337,739 603 691.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Internisti 32 549 Kč

Lékaři v interních oborech Lékař na Interní oddělení. Požadované vzdělání: doktorské (vědecká výchova). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 32549 kč, mzda max. 49544 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 10 důvodů, proč pracovat pro nás:, , -velmi dobré mzdové podmínky, -celosvětová asistenční služba pro zaměstnance zdarma - ELA - komplexní anonymní řešení všech problémů v oblasti práva, financí, zdraví a psychologie , -benefit masáže pro zaměstnance, -možnost dalšího vzdělávání a finanční podporou zaměstnavatele, -příspěvek na stravování, -5 týdnů dovolené, -práci na plný nebo zkrácený úvazek ve směnném provozu, -pěkné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, -dobrá dostupnost z Prahy (25min), -práci v úspěšné nemocnici se stabilním zázemím renovované mezinárodní společnosti, , 6 důvodů, proč zaměstnat právě Vás:, , -platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, -lékař do ústavních pohotovostních služeb, -zájem o práci v příjemném prostředí, -odpovědnost a rozhodnost, -vstřícný přístup k pacientům, -ochota podílet se na chodu a prestiži nemocnice, , Nástup možný ihned nebo dohodou.. Pracoviště: Almeda, a.s., Alšova, č.p. 462, 277 11 Neratovice. Informace: Lenka Kotková, +420 315 637 337,739 603 691.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Gynekolog 29 821 Kč

Lékaři v gynekologii a porodnictví Lékař gynekolog. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 29821 kč, mzda max. 79848 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 10 důvodů, proč pracovat pro nás:, , -velmi dobré mzdové podmínky, -celosvětová asistenční služba pro zaměstnance zdarma - ELA - komplexní anonymní řešení všech problémů v oblasti práva, financí, zdraví a psychologie, -benefit masáže pro zaměstnance, -možnost dalšího vzdělávání a finanční podporou zaměstnavatele, -příspěvek na stravování, -5 týdnů dovolené, -práci na plný nebo zkrácený úvazek ve směnném provozu, -pěkné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, -dobrá dostupnost z Prahy (25min), -práci v úspěšné nemocnici se stabilním zázemím renovované mezinárodní společnosti, , 5 důvodů, proč zaměstnat právě Vás:, , -platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, -zájem o práci v příjemném prostředí, -odpovědnost a rozhodnost, -vstřícný přístup k pacientům, -ochota podílet se na chodu a prestiži nemocnice, , Nástup možný ihned nebo dohodou.. Pracoviště: Almeda, a.s., Alšova, č.p. 462, 277 11 Neratovice. Informace: Lenka Kotková, +420 315 637 337,739 603 691.

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 15 000 Kč

Pomocní kuchaři Pomocní kuchaři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: - znalost originální čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou, Místo výkonu práce:Dr. E. Beneše 1159, 277 11 Neratovice , Kontakt: osobně po-st 15:00-16:00, telefonicky po-čt 15:00-17:00. Pracoviště: Hao yang ou s.r.o. neratovice, Dr. E. Beneše, č.p. 1159, 277 11 Neratovice. Informace: Wang Xiaosen, +420 776 698 666.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Hledáme redaktora/ku zpravodajství pro Mělnický deník

Votvírák 2018
102

Na Votvíráku se bavilo několik desítek tisíc návštěvníku

Dopravní značení musí řidiči vnímat rozumně

Střední Čechy – Zdravý rozum musí za volantem vítězit vždy a za všech okolností – na druhou stranu by značky neměly řidiče navádět nesprávně. Jedno i druhé je obzvlášť aktuální v nynější době plné oprav na silnicích spojených s dopravními omezeními. To často upravují i značky ukazující, jak objíždět výkopy, vyfrézovaná místa a další pracoviště.

S šedesáti kily na Sněžku a Nazareth s Masarykem v Havířově: videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. června 2018.

OBRAZEM: V Loděnici řádili Exáči

Benátky nad Jizerou – Byl to večer, na jaký se jen tak nezapomíná. V sobotním večeru a noci se areál benátecké Loděnice zaplnil stovkami fanoušků, kteří přišli poslouchat písně spojené se skupinou EX 05 a především spojené s Jiřím Rákosníkem. Ten vloni slavil šedesátiny a tak, za organizační podpory svého hudebního parťáka Milana Frumara, zorganizovali večer nazvaný Jiří Rákosník 60 a kamarádi.

Spalničky stále nenechávají lidi na pokoji

Střední Čechy – Jestliže sympatická nula za 23. kalendářní týden dávala naději, že se postup onemocnění nebezpečnými spalničkami ve středních Čechách zastavil, v uplynulém týdnu už bylo vše jinak: byl hlášen nový potvrzený případ.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT