Ani ve druhém kole nedokázali posilnění hokejisté Junioru získat bod, když zcela jasně podlehli Vlkům z Jablonce. Domácí debakl řídil jablonecký Nevyhoštěný. Hráč, který jinak nastupuje za Vrchlabí o soutěž výše, si v utkání připsal gól a dvě asistence.

V první třetině byla hra vcelku vyrovnaná. Obě mužstva si mimo gólů vytvořila i několik šancí a diváci se nenudili. Na začátku 4. minuty zamíchal pukem za Tomíčkovou brankou Roman Kala, jeho přihrávku prodloužil k protější tyčce Buriánek a Beck s přehledem šanci proměnil – 1:0. V 10. minutě ale hráči Junioru ztratili před hostující brankou zbytečně puk a z následného přečíslení dva na jednoho vyrovnal po přihrávce Šulce Kapička.

V prostřední části mohl skórovat hostující Jankových, ale netrefil odkrytou domácí branku. Na druhé straně šel ihned z trestné lavice do brejku Martin Kala, ale pozorný Tomíček ho vychytal. O minutu později si hostující gólman vybral v oslabení svůj díl štěstěny, když puk rozezvučel tyč jeho branky.

Ve 34. minutě měl další šanci Stinka, ale také neuspěl. To už ale začali mít navrch pohyblivější hosté, kteří měli puk častěji na svých holích. Převahu korunovali v závěru třetiny dvěma góly.

V úvodu poslední třetiny měli domácí několik příležitostí při dvojnásobné přesilovce, ale hráči se předháněli v zahazování i těch nejvyloženějších šancí. Když pak hosté přidali čtvrtý gól, domácí zcela odpadli a dovolili Vlkům skóre navýšit.