Že vtéto sezoně hledají jen velmi těžko přemožitele, potvrdili kralupští hokejoví junioři ive svém posledním domácím utkání krajského přeboru. Přestože se podle slov trenéra Milana Hanouska uhráčů jen velmi těžko hledala motivace, odvezli Černošice porážku6:2.

Kralupští do zápasu nastupovali sjistým titulem přeborníka kraje. Proti týmu zdolních pater tabulky tak mohli dostat důvěru hráči, kteří nehrají pravidelně. Vbrance nastoupil gólman Kučera, který předvedl velice pěkný výkon, a některé jeho zákroky patřily do kategorie zázračných. Střelecky se prosadili Kříž, Hanousek, Špelda, Blahoš, Kolc aHanžl.

Poté už následovalo předání poháru pro mistra Středočeského kraje zrukou Otakara Pátka, který je předsedou dozorčí rady krajského svazu ledního hokeje a zároveň předsedou kralupského Hokejovéhoklubu.

Po závěrečném vystoupení v domácím prostředí Benešova se už tým začne plně soustředit na kvalifikaci ojuniorskou ligu, která odstartuje 7.března.

Mělnický dorost skončí třetí

I bod za remízu sbéčkem Leťnan stačí dorostencům Mělníka kudržení konečného třetího místa v krajském přeboru. Vposledním kole má tým HC Junior volný los.

Poslední mistrovské utkání začali domácí dobře. Už v první minutěse ujali vedení po samostatné akci Nenadála. Když za pět minut hry zvýšil Havel na 2:0, vypadalo to na jasné mělnické vítězství. Ve druhé třetině se ale podařilo Pražanům vyrovnat. Třetí část se hrála ve svižném tempu a dominovali hlavně brankáři. Utkání skončilo v základní hrací době 2:2 a došlo na samostatné nájezdy. Vnich byli šťastnější hosté, i když se domácího gólmana podařilo prostřelit až všesté sérii.

Krajský přebor dorostu

21.kolo: Benešov– Příbram 2:4, Neratovíce– Ber. Medvědi 2:8, Černošice– Kralupy 2:7, V. Popovice– K. Hora 7:0, Mělník– Letňany B 2:3(sn).

Krajský přebor juniorů

21.kolo: Slaný– Louny 2:5, Žižkov– Mělník 5:7, Kutná Hora– Benátky n. J. 4:3 (sn), Kralupy– Černošice 6:2, Litoměřice– Benešov4:1.

 1. Kralupy   19 15 3 ­0  1  92:32  51

 2. Benátky n. J.   19 13 0 3­  3  81:38  42

 3. Litoměřice  20 11 1 ­1  7  76:62  36

 4. Louny   20 10 2 ­0  7  71:66  35

 5. Mělník  19 11 0­ 1  7  79:62  34

 6. Benešov  19 10 0­ 1  8  76:67  31

 7. Ber. Medvědi   19  9 0 ­1  9  65:49  28

 8. Kutná Hora  19  5 2 ­1 11  38:65  20