Poslední tým tabulky tak ještě utekl ze sestupové „lopaty", z níž by v případě další porážky a nedělního úspěchu předposledního Slaného už neměl úniku. I tak zůstává tři utkání před koncem situace svěřenců trenéra Tomáše Hamary téměř bezvýchodnou.

Přes velmi prořídlou sestavu předvedly Kralupy proti dalšímu silnému soupeři dobrý výkon, kterým se prezentovaly už v předešlých kolech proti béčku Boleslavi a především v Mělníku. Také Černošičtí měli nad soupeřem územní převahu, ale velmi těžko se dostávali do jasných brankových šancí. V první třetině branka nepadla, přestože bylo několik šancí zejména v přesilovkách, ale oba brankaři předváděli skvělé zákroky.

První gól dali hosté až v druhé části. Po krásné kolmici na modrou Háva otevřel skóre střelou pod víko. Další branka ale stále nepřicházela, a to ani při dvojnásobném vyloučení domácích, které Kralupští nepotrestali už před týdnem na ledě lídra. Tentokrát to ale poslední tým mrzet nemuselo. V závěrečné části totiž Hanžl vsítil po ukázkovém přečíslení a dvou na jednoho a střelou nad lapačku druhou branku. Ve 47. minutě sice snížil Hofmaistrem, ale hosté měli po minutě dvoubrankový náskok zpět zásluhou Kučery, který po chybě v rozehrávce vymíchal brankáře a zasunul kotouč mezi betony.

V 56. minutě dostali domácí poslední branku po nahození z rohu před branku a teči Minaříka. Konec zápasu zdramatizovala přesilovková branka Urbančika v 58. minutě. V následném oslabení už ale hosté nedovolili domácím skórovat a utkání skončilo 2:4.

SK Černošice – HK Kralupy 2:4
Třetiny: 0:0, 0:1, 2:3.
Branky: 48. Hofmeister, 58. Urbančik – 24. Háva (Hanžl), 47. Hanžl (Řehák), 55. Kučera (Minařík), 56. Minařík (Blahoš). Rozhodčí: Čáp – Stejskal, Frühauf. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. Diváci: 100.