Úvodní, z hostující strany tragická třetina vypadala, jako kdyby hráli odboráři. Domácí útočníci hladce procházeli do hostující třetiny, kde nikým nebráněni čtyřikrát skórovali.

Hosté dokázali snížit a stav 4:2 po první třetině nebyl z jejich pohledu zase tak hrozivý, brankář Kresta přesto pustil do brány Koblischkeho.
Vánoční pauza ale Kralupským evidentně neprospěla. I přes jejich velkou snahu a několik vyložených šancí v dalším průběhu zápasu, zůstaly body domácím.

„Škoda ztracených bodů. Kluci dostali tři rychlé góly a pak už to nedokázali dotáhnout,“ litoval vedoucí kralupského mužstva Jaroslav Kolc.
Další utkání odehrají Kralupští na domácím ledě tuto sobotu proti celku Žabonos.

Černošice – Kralupy 6:4
2. a 13. Veselý, 5. a 22. Voska, 12. a 48. Staněk – 10. Hořák, 18. Kotěšovský, 30. Marek, 42. Hinterholzinger. Vyloučení: 8:7. Diváci: 100. Třetiny: 4:2, 1:1, 1:1. (r)