Jak jste viděl dnešní utkání?
Spokojenost nade vše. Myslím, že jsme si to zasloužili. Měli jsme dobrý začátek, padly nám tam dva góly, pak jsme nějaké tutovky nedali. Soupeř trochu vyrovnal hru a měli jsme i štěstí. Smůlu naopak při prvním inkasovaném gólu po takovém nahození. Kluci se ale kousli a bojovali. Bylo to bojovné utkání, hodně se bruslilo. Nebylo ani moc zákeřných faulů, hrálo se docela čistě, až na nějaké strkanice před brankami. Vítězstvím jsme dokázali svým způsobem ubojovat.

Ke konci to pro vás byly velké nervy?
Byly, myslím, že nám na ně trochu zabrnkal i pan rozhodčí. Ale na to se samozřejmě nemůžeme vymlouvat. Tak to prostě v play-off je.

Hodně jste hráče nabádal, aby se soustředili pouze na vlastní výkon a neřešili právě třeba rozhodčího…
Naše zbraň je jediná – bruslení. Jak začneme kouskovat hru a přestaneme bruslit, tak si soupeř odpočine a v tu chvíli se dostáváme pod tlak. To se taky ke konci projevilo. Nebyli jsme schopní se dostat ze třetiny a dostat se do tempa. Kdyby se hrálo furt, tak to kluci ujezdí.

S jakými vyhlídkami pojedete k nedělní odvetědo Rakovníka?
Bude to těžké, bude to boj. Soupeř se asi trochu zkonsoliduje. Asi to trochu podcenili, byli malinko nervózní, museli vyhrát, protože jsou papírově lepší. Každopádně to bude boj a zůstává to nadále otevřené padesát na padesát.