Mělník se zítra podruhé za sebou představí na vlastním ledě a třetí porážka v řadě by byla jasným důkazem, že tým ještě na klíčovou část sezony připravený není. Kladno navíc nepatří mezi týmy, které by v sezoně ohromovaly hokejovou veřejnost excelentními výsledky, patří mu ve skupině západ se čtrnácti získanými body předposlední místo a poslední vzájemné střetnutí opanoval s přehledem Mělník (6:1).

Výběr kouče Jana Boháčka je stále lídrem obou skupin, po posledním kole se ale na Junior přiblížil Benešov, který na vedoucího momentálně ztrácí dva body.

„Kladno je mladé a hodně bruslící mužstvo, které bojuje a bude záležet na tom, jak dlouho udrží co nejvyrovnanější stav. Nesmíme je pustit do zápasu a musíme znovu vylepšit komunikaci, která nám na ledě podle mě stále trochu vázne. Co se týče posledních dvou nevydařených zápasů, žádný pohovor jsme na toto téma společně s vedením nevedli, jedeme stále dál,“ tvrdí mělnický brankář Jan Vokurka, který by měl proti Kladnu znovu hájit branku Junioru.

BULDOKY ČEKÁ PAUZA

Mohli se konečně odpoutat ode dna tabulky, na tuto šanci si ale budou muset ještě počkat. Neratovičtí Buldoci se měli v sobotu utkat na svém ledě s Královým Dvorem, zápas je však z důvodu velké marodky soupeře odložen a odehraje se v jiném termínu. Klub tak informoval veřejnost na svých webových stránkách.

Krajská liga, 17. kolo: Mělník - PZ Kladno, Čáslav - Kutná Hora, Poděbrady - Velké Popovice, Černošice - Příbram, Slaný - Rakovník, Vlašim - Žabonosy.