V prvním dějství se domácí ujali vedení po chybné rozehrávce a dobrém napadání. Druhou branku ale nedali, přestože měli výhodu trestného střílení. A tak se hosté brzy dočkali vyrovnání, když dorazili do sítě nahrávku zpoza branky, a těsně před koncem třetiny se ujali po rychlém protiútoku podél hrazení a dorážce i vedení.

Ve druhé třetině nejdříve domácí zvýšenou aktivitou vyrovnali, ovšem hosté šli proměněnou třetí šancí znovu do trháku. Domácí se radovali z vyrovnání po druhém trestném střílení, které jel opět Kučera, a tentokrát se štěstím proměnil. Závěrečná část přes slibné šance na obou stranách, zejména v přesilovkách, už branku nepřinesla. O druhém bodu rozhodla až sedmá série nájezdů.

Kralupy – M. Boleslav B 3:4 SN
Třetiny: 1:2, 2:1, 0:0.
Branky: 30. a 39. z TS Kučera, 6. Roubal, – 9. J. Protivný, 20. M. Protivný, 34. Klikar, vítězný SN Trégl. Rozhodčí: Hruška – Čajan, Frühauf. Vyloučení: 5:5, navíc Koblischke (Kr.) OT. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 100.