V úvodu utkání se sice dostaly Poděbrady do šance, ale první udeřili domácí. V čase 5:00 využili hned svou první přesilovou hru. Hošek si před brankou krásně vyměnil puk s Roubalem a do prázdné branky otevřel skóre. Hosté rychle odpověděli v 7. minutě, když zužitkoval přesnou přihrávku zpoza branky Zeman. V další částí hry ujel další poděbradský hráč, ale neuspěl, a tak šli do vedení opět domácí. V 18. minutě Kralupy využily i svou druhou početní výhodu. Pět vteřin před návratem potrestaného hráče se natlačil před branku Roubal a bylo to 2:1. Hosté ještě do přestávky srovnali skóre, když jejich první přesilovku zužitkoval lehce tečevanou ranou od modré Skokan.

Druhá třetina vyšla lépe domácím. Potřetí do vedení je poslal Hošek, který z levého kruhu prostřelil hostujícího brankáře a vstřelil jedinou domácí branku při vyrovnaném počtu hráčů na ledě. V polovině utkání pak po osmi vteřinách přesilové hry 5 na 3 nekompromisně zvýšil na rozdíl dvou branek Blahoš. Poděbrady snížily také ve dvojnásobné přesilovce, když se trefil Kuzďas. Vrátit Kralupským dvougólové vedení mohl v dalším oslabení ujíždějící kapitán Hořák, ale ztroskotal na poděbradském brankáři. A tak se šlo do kabin za stavu 4:3.

Třetí třetinu zahajovali hosté početní výhodou, ale nedokázali ji zužitkovat. Velkou možnost srovnat skóre dostaly Poděbrady ještě několikrát. Dvakrát nedokázaly přetavit dvojnásobnou početní výhodu a v 56. minutě Drahoňovský dokonce neproměnil trestné střílení. Definitivní uklidnění domácím přinesla až čtvrtá využitá přesilovka v utkání. Od modré prudce nahodil na bránu Řehák a puk skončil až v brance. Kralupští druhou výhrou v řadě udrželi naději na záchranu, o kterou budou v příštím kole bojovat na ledě Vlašimi.

Kralupy – Poděbrady 5:3 (2:2, 2:1, 1:0). Branky: 6. Hošek (Roubal), 18. Roubal, 27. Hošek (Kučera), 31. Blahoš (Řehák), 59. Řehák (Hošek) – 7. Zeman (I. Procházka), 19. Skokan (Malý), 34. Kuzďas (R. Procházka). Vyloučení: 10:11. Využití: 4:2. Rozhodčí: Pokorný.