Domácí Lvi se od začátku do hostů bez ostychu zakousli a z přesilovek poměrně rychle získali dvoubrankové vedení. U obou tref asistoval náhradní kapitán Toni Babický. Nejprve nabil zpoza brány Hynkovi a následně jeho ránu tečoval před branku mezi betony brankáře Fedoročko. Do konce třetiny se hrál kvalitní, rychlý a bojovný hokej, domácí třikrát nevyužili přečíslení dva na jednoho, na druhé straně i Uhlík musel být stále v pozoru. V úvodu 19. minuty ale projel T. Havel mezi obránci jako nůž máslem a po bekhendové kličce a střele snížil na 2:1.

Druhou část začal Mělník tlakem a brzy z přesilovky vyrovnal pohodlně Vernek po ráně Nového, když puk zůstal v brankovišti. Jenže domácí to nezlomilo, hru rychle srovnali a po sražené střele Stejskala dorazil puk do sítě Janák. Vzápětí mohl Šmicr děkovat Uhlíkovi, jenž po jeho chybě vychytal osamoceného Kašáka. A tak opět udeřilo na druhé straně, když po přihrávce Babického využil přesilovku Fedoročko střelou nad rameno brankáře – 4:2. Dvoubrankový náskok ale vydržel Benešovu jen chvilku, když Nového střela od modré skončila v síti. V závěru třetiny nastřelil Janáč v oslabení tyč Šrámkovy branky, aby na druhé straně vychytal Uhlík Chvátala.

Jak začala druhá, tak začala třetí třetina a hosté díky střele Kašáka z otočky vyrovnali na 4:4. Ani to ale Lvům nepodrazilo nohy, vytvářeli závary před gólmanem a jak jinak než v přesilovce, nakonec rozhodli, když Tichý dorazil puk do sítě po střele Fedoročka do tyče, i když se zdálo, že už již tato střela vyletěla z branky. Do konce zápasu si již domácí cenné vítězství pohlídali a nepustili hosty do tlaku, i když jim zatrnulo po „námazu“ Stejskala před vlastní branku, po kterém Kašák přestřelil.

Benešov – Mělník 5:4
Branky a asistence: 5. Hynek (Babický), 11. Fedoročko (Babický), 29. Janák (Stejskal), 34. Fedoročko (Babický), 47. Tichý (Fedoročko) – 19. T. Havel (Příhoda, Stinka), 24. Verner (Kašák, Brožovský), 36. Nový (Brožovský, Stinka), 42. Verner (Stinka, Kašák).