Domácí vstoupili do zápasu rázně a už po 75 vteřinách vedli. Před brankou zcela volný Rebro bez problémů prostřelili gólmana hostí.

Mělničtí dobře bruslili, soupeře dostali pod tlak a k ničemu vážnějšímu nepustili. Z ojedinělé akce přesto mohlo být vyrovnáno, ale domácí v závaru před Šrámkem zažehnali nebezpečí. Bránící se Sedlčany inkasovaly další gól až ve 20. minutě. Po spolupráci V. Fialy a P. Pokorného pálil z vrcholu kruhu Havel.

Domácí byli u všeho dříve i po přestávce. Hosté nadále tahali za kratší konec a přes útočnou modrou se dostávali sporadicky. Ve 26. minutě vyhrál Nový buly přímo na Verneka, který čistým průstřelem zvýšil na 3:0. Ještě během stejného střídání si domácí vynutili přesilovku, během které Stinka s Veselým sérií přihrávek za brankou zmátli soupeře tak, že Vočadlo mohl zvýšit na 4:0.

O minutu později šli do čtyř i domácí. Přesilovku ubránili a chvíli po ní se týmu za vyloučení omluvil pěkným gólem trestanec P. Pokorný. V polovině zápasu to bylo 5:0. Hosté se dočkali ve 31. minutě, když jeden z útočníků objel branku a stihl zasunout puk pod přesouvajícího se Šrámka.

Na 6:1 pro domácí zvýšil po chvíli opět Vernek. Sám v brejku se rozhodl přenechat puk do tandemu najíždějícímu spoluhráči. Ten však branku nedal, takže si Vernek dojel do rohu pro puk, protáhl se zpět mezi kruhy a nedal hostujícímu brankáři šanci.

Domácí poté ubrali a kontrolovali vývoj. Ve 42. minutě tečoval střelu od modré Nový, a zvyšoval tak už na 7:1. Mělnické tribuny si žádaly desítku, ale druhý gól Sedlčan a jejich následná neproměněná veliká šance euforii diváků trochu ochladily. Ale jen na chvíli. P. Pokorný se Stinkou rozebrali soupeřovu obranu a Veselý předloženou tutovkou nepohrdl – 8:2.

Poté se tečovanou střelu od modré potřetí a naposledy trefili hosté. Poslední gól utkání vstřelil najetý Sejkota, kterému v přesilovce nahrál od zadního mantinelu Stinka.

Junior Mělník – Tatran Sedlčany 9:3

26. a 33. Vernek, 2. Rebro, 20. Havel, 27. Vočadlo, 30. P. Pokorný, 42. Novák, 47. Veselý, 60. Sejkota. Třetiny: 2:0, 4:1, 3:2.

Mělník: Šrámek (Vokurka) – Novák, Techlovský, P. Pokorný, Rebro, V. Fiala, O. Pokorný, Stinka, Nový, Vernek, Vočadlo, Tůma, Sejkota, Prejza, Krejsa, Veselý, Havel.

Sedlčany: Hlaváček (40. Svojtka) – Kozelka, Bílek, P. Tylich, Peterka, Juhasz, Máša, Černý, H. Tylich, Antoš, Burian, Vančura.