První třetinu zaslouženě vyhrály Sedlčany 2:0. Hosté z Mělníka působili zakřiknutým dojmem. Po přestávce ale Mělničtí zlepšili pohyb a po třech minutách se dočkali snížení stavu na 1:2. Ve hře čtyř proti čtyřem se prosadil Radek Nový. Do poloviny zápasu sice domácí odskočili znovu do dvoubrankového vedení, ale v 35. minutě v přesilovce znovu snížil Tomáš Fiala.

Co se dělo v mělnické kabině během druhé přestávky, vědí asi jenom hráči. Do třetí třetiny ale nastoupili s ohromným nasazením a vůlí po vítězství. Nejdříve se podruhé v utkání trefili Nový a Tomáš Fiala, poté hostující tým ubránil v klíčovém okamžiku minutové oslabení tří proti pěti. Dílo zkázy pro Sedlčany dovršili Rebro v 56. a Pekárek v 57. minutě.

V dalším zápase přivítá HC Junior před domácím publikem tým HC Kladno 88. Utkání se hraje tuto sobotu od 18:15 na mělnickém zimním stadionu.

Sedlčany – Mělník 3:6

Branky a asistence: 23. Nový (Novák, Pekárek), 35. T. Fiala (Novák, Nový), 43. Nový, 45. T. Fiala (M. Krejsa, P. Pokorný), 56. Rebro (P. Pokorný, V. Fiala), 57. Pekárek (T. Fiala). Rozhodčí: Kensek. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:3. Třetiny: 2:0, 1:2, 0:4.

Mělník: Šrámek (Vokurka) – T. Fiala, Novák, Techlovský, P. Pokorný, O. Pokorný, M. Krejsa, Vočadlo, Stinka, Heran, Rebro, V. Fiala, Nový, Pekárek, Vernek, Tůma.

VIKTOR ŠEBÍK