Finalista uplynulých dvou ročníků krajské ligy vyslal na poděbradský led notně omlazenou sestavu, v níž chyběli například Tomáš Fiala, Novák, Nový nebo Příhoda. I tak byla výsledkem jednoznačná výhra.

V první třetině k ní tým nasměrovaly branky Tomáše Havla a Nesládka, ve druhé dvakrát skóroval Kratochvíl a podruhé v utkání i Nesládek. Šestý gól Mělníka přidal Prejza. V poslední třetině se trefil David Chvátal.

Další přátelské utkání odehraje mělnické áčko v sobotu od 17.30 hodin na domácím ledě proti Poděbradům.

Přátelské utkání mají za sebou také oba dorostenecké týmy HC Junior. Ligový mladší dorost (2000/2001) zvítězil nad Mostem 4:2. Krajský dorost Mělníka (1999, 2000) porazil 4:1 stejně starý výběr Poděbrad.