Do reprízy loňského finále lépe vykročily Popovice. O jejich výhře 4:2 na mělnickém ledě rozhodla před sedmi stovkami diváků především 34. minuta, kdy hosté dvěma góly v rozmezí 35 vteřin otočili nepříznivý vývoj a vedení uhájili i v dramatickém závěru. V nedělní odvetě to ale byli pro změnu Mělničtí, komu se podařil vítězný obrat na 6:3. Při shodné bodové bilanci obou soupeřů tak došlo na prodloužení a poté i samostatné nájezdy. Jediným úspěšným exekutorem se stal Michal Prejza.

Také v Rakovníku v sobotu tahali za delší konec hosté. Domácí ve druhé části sice v přesilovce srovnávali na 1:1, z nerozhodného stavu se ale těšili jen krátce. Necelé tři minuty před koncem pak Černošičtí zpečetili výhru na 3:1. Odveta se už stala jejich jednoznačnou záležitostí, vyhráli ji před svým publikem 8:3.

Finále hrané tentokrát už na dvě vítězná utkání začne v Mělníku v pátek od 18 hodin, odveta bude na programu v sobotu v Černošicích, kde se v neděli odehraje také případné třetí utkání.