Pokud by ho ve dvou vzájemných duelech porazili, mají druhou ligu už jistou. Jisté ovšem není to, zda budou mít dostatek financí, aby mohli postoupit. „Když vyhrajeme, bude záležet na vedení klubu, zda bude v našich finančních možnostech druhou ligu vůbec hrát," řekl hlavní kouč mělnických hokejistů Jan Boháček. Žádná extra příprava hokejisty ovšem nečeká. „Bude to stejné jako každý jiný zápas a budeme se na to utkání tedy připravovat stejně," řekl Boháček.

V pátek doma Mělničané porazili Cheb a v neděli si přivezli výhru z Lomnice nad Popelkou. „Lomnici jsme přehrávali už doma, ale neměli jsme v brance Vokurku a prohráli jsme, ale věděli jsme, že je porazit dokážeme. Teď jsme vyhráli celou soutěž o skóre před Dvorem Králové," dodal Boháček.

HC Junior Mělník – HC Stadion Cheb 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 3. T. Havel (Příhoda, Chvátal), 58. Pokorný (Kašák, Chvátal). Vyloučení: 2-8, využití: 2-0, v oslabení: 0-0. Rozhodčí: Krob – Ševic, Votrubec. Diváci: 550.
Mělník: Vokurka (Šrámek) – Prejza, Pokorný, Nesládek, Kubica, T. Havel, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal, Novotný, Šubrt, Fedymycz, D. Havel, Šícha.

HC Lomnice nad Popelkou – HC Junior Mělník 1:4