Až do 11. minuty se v dnešním utkání 2. hokejové ligy Střed/Západ čekalo v Mělníku na první branku. Hosty z Chrudimi poslal do vedení Semorád. O necelé dvě minuty později už domácí prohrávali o dvě branky, když přesně zamířil Buchal. O tom, že se domácím půjde na první přestávku přeci jen o trochu veseleji, rozhodl gólem do šatnyOndřej David, přesně přihrával Petr Buriánek.

Na rozdíl dvou branek vrátil náskok hostů v polovině zápasu Jan Semorád, autor úvodního gólu. Naděje domácích na přijatelný výsledek pomalu berou za své. Také Jaroslav Buchal je dnes při střelecké chuti a svým druhým přesným zásahem upravuje stav na 1:4. Chrudimská obrana se dnes už podruhéviděla v šatně a mělničtí hokejisté, jmenovitě Karel Vach,korigují v poslední minutě prostřední části na 2:4.

Podle vyjádření sekretáře HC Junior Rostislava Příhonského ve druhé přestávcedomácí v zápase spoléhají na organizovanou obranu. "Soupeř, který přijel bez několika hráčů první lajny,má mírnou převahu a dokazuje, že patří ke špičce. Určitě to ale není zápas na jednu braku. Také náš tým se dostal do několika příležitostí."

Začátek závěrečnéhodějství patří Východočechům. Hned po minutě překonal Vokurku Lukáš Valko (2:5). S bleskovou odpovědí přišel Petr Buriánek, pro kterého je to druhý bod v zápase (3:5). Diváci se dnes na zimním stadionu rozhodně nenudí. Další branku jim nachystal hostující Petr Bělohlávek (3:6). Stejný hráč skóruje po dvou minutách znovu (3:7). Přes snahu domácích hráčů se zápas pomalu stává debaklem. Na pětigólový rozdíl zvyšuje necelých devět minut před koncem Lukáš Valko (3:8). Rovněž on si připisuje druhou branku v utkání. V přetahované o nejlepšího střelce večera se ujímá vedení Jan Semorád, kterýv 54. minutě završil hattrick (3:9).Tento stav už jekonečný.

Z utkání pro vás připravujemehlas domácího trenéra Petra Brdičky a také videosestřih některých zajímavých momentů.