Jak tedy fungují žákovské týmy Mělníka v nové sezoně, pro kterou byla dohodnuta spolupráce s HC Stadion Nymburk?

„Vzhledem k tomu, že na obou stranách jsou funkcionáři, kteří spolupráci berou jako oboustrannou výpomoc na jednu sezonu, měla by být také oboustranně výhodná,“ uvedl sekretář HC Junior Rostislav Příhonský.

Jak spolupráce týkající se 6., 7, 8. a 9. třídy vypadá? HC Junior staví kompletně 7. třídu, za kterou nastupují i hráči hráči mělnické „šestky“, a tři až čtyři hráči doplňují 6. třídu Nymburka. Do osmé třídy staví mělnický klub jednu pětku a brankáře. Nymburk doplňuje dvě pětky a druhého brankáře.

Devátou třídu tvoří osm mělnických hráčů a brankář a devět nymburských hráčů s gólmanem.

Domácí zápasy první poloviny soutěže 6. a 7. tříd hostí Mělník, druhou část uvítá Nymburk. V 8. a 9. třídách je tomu zcela naopak.

V kategorii 4. a 5. tříd HC Junior doplnil týmy Kralup. Všechna domácí utkání krajského přeboru obou výběrů se odehrají v Kralupech. Dorost, junioři, 2. a 3. tř. jsou do svých soutěží krajského přeboru přihlášeni pod HC Junior.

Hokejisté Junioru mohou fanouškům vyhrát peníze!

 

Po čtyři nejbližší domácí střetnutí druholigových hokejistů HC Junior mají návštěvníci zimního stadionu jedinečnou šanci. Od jednoho ze sponzorů dostanou při vstupu sázenku, která se změní v případě výhry Mělníka nebo remízy v padesátikorunovou výhru v podobě akutipového vkladu. Nejbližší domácí zápas je na pořadu už ve středu 10. října od 18 hodin proti Klášterci nad Ohří.