Žákovská liga - skupina E

9. třídy
32. kolo:
Stadion Nymburk – Slavoj Velké Popovice 4:6, HC Benátky nad Jizerou – Metuje 4:3.
1. Jablonec 28 18 4  6  136:106  40
2. Dvůr Králové 28 18 3  7  126:96   39
3. V. Popovice 28 17 3  8  129:81   37
4. Benátky n. J. 28 16 4  8  124:97   36
5. Kralupy 27 16 2  9  124:101  34
6. Metuje 29 10 4 15  119:135  24
7. Krkonoše 28  8 4 16  104:123  20
8. Benešov 27  7 3 17   75:103  17
9. Nymburk 29  1 3 25   85:180   5


8. třídy
32. kolo:
Stadion Nymburk – Slavoj Velké Popovice 4:1, HC Benátky nad Jizerou – Metuje 1:4.
1. Kralupy 27 22 3  2  124:60   47
2. Krkonoše 28 16 4  8  176:88   36
3. Nymburk 28 17 2  9  120:103  36
4. V. Popovice 28 13 2 13  111:92   28
5. Jablonec 28 13 2 13  122:145  28
6. Metuje 30 11 4 15  105:101  26
7. Benátky n. J. 28 12 2 14  113:121  26
8. Dvůr Králové 28  7 2 19   76:139  16
9. Benešov 27  4 1 22   87:185   9


7. třídy
32. kolo:
HK Kraupy n. Vlt. – Jablonec 6:1, Slavoj Velké Popovice – Stadion Nymburk 6:2, Metuje – HC Benátky nad Jizerou 2:2.
1. Benešov 27 25 1  1  140:40   51
2. Krkonoše 28 22 3  3  155:66   47
3. Kralupy 28 20 1  7  157:90   41
4. Dvůr Králové 28 13 3 12  130:96   29
5. V. Popovice 28 13 1 14   93:109  27
6. Nymburk 29  9 2 18  113:139  20
7. Benátky n. J. 27  7 3 17   75:159  17
8. Metuje 29  3 6 20   79:143  12
9. Jablonec 28  3 2 23   85:175   8


6. třídy
32. kolo:
HK Kralupy n. Vlt. – Jablonec 4:2, Slavoj Velké Popovice – Stadion Nymburk 2:8, Metuje – HC Benátky nad Jizerou 8:1.
1. Nymburk 29 25 1  3  263:69   51
2. Krkonoše 28 25 0  3  281:79   50
3. Dvůr Králové 28 17 3  8  160:97   37
4. Metuje 29 15 1 13  162:146  31
5. Benešov 27 13 4 10  146:102  30
6. Kralupy 28 13 2 13  138:129  28
7. V. Popovice 28  6 1 21   80:183  13
8. Benátky n. J. 28  4 2 22   55:176  10
9. Jablonec 29  2 0 27   53:357   4

Krajský přebor juniorů

20. kolo: HC Benešov – HC Berounští Medvědi 5:2, SK Černošice – HC Litoměřice 2:7, HC Benátky n. J. – HK Kralupy n. Vlt. 1:2 po sam. nájezdech, Stadion Kutná Hora – Junior Mělník 2:1 po sam. nájezdech, HC Lev Slaný – Sokol Žižkov 2:5.
1. Kralupy   18 14 3 0  1 86:30 48
2. Benátky n. J.   18 13 0 2  3 78:34 41
3. Litoměřice   19 10 1 1  7 72:61 33
4. Louny   19  9 2 0  7 66:64 32
5. Mělník   18 10 0 1  7 72:57 31
6. Benešov   18 10 0 1  7 75:63 31
7. Ber. Medvědi  19  9 0 1  9 65:49 28
8. Kutná Hora   18  5 1 1 11 34:62 18
9. Černošice   18  5 0 0 13 55:93 15
10. Žižkov   18  4 0 0 14 36:78 12
11. Slaný   18  4 0 0 14 43:91 12

Krajský přebor dorostu

20. kolo: Letci Letňany B – HC Rakovník 9:1, Stadion Kutná Hora – HC Junior Mělník 0:2, HK Kralupy – Slavoj Velké Popovice 1:5, HC Příbram – SK Černošice 5:0 kontumačně, HC Neratovice – HC Benešov 4:8.
1. Příbram   18 16 1 1  0  97:34  51
2. V. Popovice   18 13 2 1  2 111:39  44
3. Mělník   19 11 3 0  5 111:53  39
4. Benešov  18  8 5 0  5  97:51  34
5. Letňany B   18 10 1 1  6 100:39  33
6. Kralupy   18  7 3 3  5  65:69  30
7. Ber. Medvědi   18  7 0 4  7  68:53  25
8. Neratovice  18  3 1 4 10  70:140 15
9. Rakovník   19  3 2 1 13  58:113 14
10. Černošice   18  2 0 2 14  46:140  8
11. Kutná Hora   18  1 1 2 14  24:116  7

Krajský přebor přípravek

Skupina B
4. třídy – 23. kolo:
Hvězda Praha – Stadion Nymburk 7:1, Sparta Praha – Kobra Praha 14:0, Slavia Praha – Letňany 4:4, HK Kralupy n. Vlt. – Zbraslav odloženo.
1. Sparta Praha 23 23 0  0  275:18   46
2. Letňany 23 18 2  3  173:45   38
3. Slavia Praha 23 13 2  8  131:95   28
4. Nymburk 23 11 2 10  122:108  24
5. Zbraslav 22  8 2 12   65:100  18
6. Hvězda Praha 23  8 1 14   70:148  17
7. Kralupy 22  5 1 16   51:137  11
8. Kobra Praha 23  0 0 23   19:255   0

5. třídy – 23. kolo: Hvězda Praha – Nymburk 17:0, Sparta Praha – Kobra Praha 6:1, Slavia Praha – Letňany 2:0, Kralupy – Zbraslav odloženo.
1. Sparta Praha 23 22 0  1  190:33  44
2. Letňany 23 19 0  4   163:61  38
3. Slavia Praha 23 14 1  8  111:80  29
4. Hvězda Praha 23 11 0 12   91:79   22
5. Zbraslav 21  6 3 12   76:103  15
6. Kralupy 22  6 1 15   74:127  13
7. Kobra Praha 22  5 1 16   56:127  11
8. Nymburk 23  4 0 19   70:221   8