Soustředění má se svými trenérskými kolegy pod taktovkou nový hlavní trenér mládeže v Junioru Libor Stinka mladší. „Denní bohatý program se skládá jak z tréninku na ledě, tak mimo led. Vše je pak obohacené návštěvou letního koupaliště Mělník,“ upřesnil Libor Stinka.

Syn kouče A-mužstva na pozici šéftrenéra mládeže vystřídal Davida Všetečku. Ten v soutěžní přestávce zamířil k mládeži třineckých Ocelářů. V Mělníku tak museli vyřešit i post asistenta u mužů, stala se jím bývalá dlouholetá brankářská jednička Jan Vokurka. 

Hokejisté Kladna: zleva Tomáš Plekanec, Nicolas Hlava a Adam Kubík
Hokejový svátek na soutoku! Mělník uvidí zápas Kladna, nastoupí už i Jágr?

Na podporu mládežnických hokejistů chystají na soutoku v dohledné době i další akce. Jednou z nejbližších bude pro širokou veřejnost sportovní odpoledne s HC Junior, které se na zimním stadionu uskuteční v sobotu 13. srpna od 15 hodin. „Děti si mohou vyzkoušet, jaké to je trénovat jako malý hokejista,“ přiblížil Libor Stinka.

Od poloviny září se pak vrátí pravidelná školička bruslení. „Probíhat bude každou středu a neděli. Veškeré informace v průběhu srpna zveřejníme na webu hcjuniormelnik.cz a na klubových sociálních sítích,“ dodal Libor Stinka.

Na střídačce. Jaromír Jágr někdy nechá brusle v kabině
Jágr vyhlíží konec. Bude Winter Classic jeho rozlučkou?