Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej, víkend 6. a 7. března

Střední Čechy - Hokejové mládežnické soutěže pokračovaly o víkendu dalšími zápasy, extraliga staršího dorostu dokonce ukončila svoji druhou část a ve středu bude pokračovat čtvrtfinálovými zápasy play off. O další body se hrálo i v extralize mladšího dorostu, ale i ve všech skupinách žákovské ligy, kde se středočeská družstva vůbec neztratila.

10.3.2010 2
SDÍLEJ:

IlustračníFoto:

EXTRALIGA STARŠÍHO DOROSTU

II. část – skupina A

33. kolo: Třinec – BK Mladá Boleslav 2:3 po prodloužení, HC Kladno – Slavia Praha 1:4, Olomouc – Zlín 5:4, Vítkovice – Pardubice 3:4, České Budějovice – Jihlava 3:2, Karlovy Vary – Sparta Praha 2:5.

34. kolo: BK Mladá Boleslav – Olomouc 5:1, Sparta Praha – HC Kladno 4:2, Zlín – Vítkovice 2:1, Třinec – Pardubice 2:3 po nájezdech, Jihlava – Karlovy Vary 2:1, Slavia Praha – České Budějovice 5:2.

1. Vítkovice 34 19 7 2  6  138:8    73
2. Slavia Praha 34 20 1 1 12  128:97   63
3. Sparta Praha 34 16 5 2 11  116:91   60
4. Pardubice 34 14 6 5  9  117:97   59
5. HC Mountfield 34 12 7 4 11  124:115  54
6. Zlín 34 15 1 5 13  109:117  52
7. Ml. Boleslav 34 11 6 3 14   91:103  48
8. Olomouc 34 10 7 4 13   98:108  48
9. Třinec 34 10 2 7 15   85:98   41
10. Jihlava 34 11 1 5 17   90:115  40
11. Karlovy Vary 34 10 2 4 18   91:125  38
12. HC Kladno 34 10 1 5 18   92:127  37

EXTRALIGA MLADŠÍHO DOROSTU

Skupina Střed

33. kolo: BK Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:1, HC Mountfield – Třebíč 12:1, Sparta Praha – Liberec 12:0, Hr. Králové – Jihlava 6:2, Pardubice – Havl. Brod 5:3.

34. kolo: Třebíč – BK Mladá Boleslav 5:3, Kometa Brno – Pardubice 5:3, Havl. Brod – Hr. Králové 0:2, Dukla Jihlava – Sparta Praha 2:6, Liberec – HC Mountfield 3:2.

1. Sparta Praha 34 26 4 1  3  159:65   87
2. HC Mountfield 33 21 4 0  8  165:91   71
3. Jihlava 34 15 7 2 10  151:138  61
4. Kometa Brno 34 19 0 3 12  115:93   60
5. Liberec 34 17 1 3 13  109:120  56
6. Hr. Králové 34 15 1 3 15  110:97   50
7. Ml. Boleslav 33 14 1 3 15  110:112  47
8. Pardubice 34 11 2 1 20  123:139  38
9. Havl. Brod 34  8 1 3 22   99:131  29
10. Třebíč 34  1 1 3 29   56:211   8

Skupina Západ

33. kolo: Slavia Praha – PZ Kladno 4:7, HC Kladno – Karlovy Vary 3:2 po nájezdech, Ústí n. L. – Písek 3:2, Plzeň – Letňany 5:1, Litvínov – Chomutov 5:3.

34. kolo: Písek – HC Kladno 4:5 po nájezdech, PZ Kladno – Ústí n. L. 1:7, Karlovy Vary – Litvínov 0:2, Chomutov – Plzeň 4:10, Letňany – Slavia Praha 1:3.

1. Plzeň 34 28 2 0  4  220:84   88
2. Litvínov 34 21 2 0 11  146:135  67
3. Písek 34 16 3 4 11  134:117  58
4. HC Kladno 34 16 4 4 10  129:106  60
5. K. Vary 34 14 1 7 12  102:104  51
6. Ústí n. L. 34 12 5 4 13  104:112  50
7. Chomutov 34 11 3 3 17  131:155  42
8. Slavia Praha 34 10 4 0 20  112:127  38
9. Letňany 34 10 1 3 20   81:131  35
10. PZ Kladno 34  4 3 3 24   89:177  21

ŽÁKOVSKÁ LIGA

Skupina A

8. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Kadaň – HC Kladno 6:3, Litvínov – Karlovy Vary 7:4.

30. kolo: HC Kladno – Ústí n. L. 4:4, Chomutov – Litvínov 3:9.

1. Ústí n. L. 17 12 2  3   95:56  26
2. Karlovy Vary 17 10 2  5   85:70  22
3. Kadaň 16 10 1  5   89:73  21
4. Litvínov 17 10 0  7  111:85  20
5. HC Kladno 18  3 3 12   60:88   9
6. Chomutov 17  1 2 14   46:114  4

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: Klášterec n. O. – Sokolov 7:3, Litoměřice – Most 2:5.

30. kolo: Teplice – Litoměřice 4:1, Most – Klášterec 2:5.

7. Klášterec n. O. 18 15 1  2  132:59  31
8. Teplice 18 11 2  5   97:57  24
9. Most 18 10 0  8   85:72  20
10. Litoměřice 18  4 4 10   49:90  12
11. Sokolov 17  3 4 10   63:99  10
12. Děčín 17  3 3 11   61:100  9

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Litvínov – Karlovy Vary 7:4.

30. kolo: HC Kladno – Ústí n. L. 1:6, Chomutov – Litvínov 8:3.

1. Karlovy Vary 17 14 2  1  92:46  30
2. Ústí n. L. 17 10 4  3  89:56  24
3. Chomutov 17  7 4  6  78:65  18
4. Litvínov 17  8 1  8  96:90  17
5. HC Kladno 17  1 5 11  51:75   7
6. Kadaň 15  1 2 12  39:113  4

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: Klášterec n. O. – Sokolov 6:8, Litoměřice – Most 8:3.

30. kolo: Most – Klášterec n. O. 8:6, Teplice – Litoměřice 2:10.

7. Most 18 14 1  3  130:75   29
8. Litoměřice 18 12 2  4  147:69   26
9. Děčín 17  9 1  7   86:68   19
10. Klášterec n. O. 18  9 0  9  107:111  18
11. Sokolov 17  5 1 11  82:140  11
12. Teplice 18  1 1 16   46:135   3

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: HC Kladno – Kadaň 3:4, Chomutov – Ústí n. L. 4:4, Karlovy Vary – Litvínov 8:2.

30. kolo: Ústí n. L. – HC Kladno 2:9, Litvínov – Chomutov 9:3.

1. Kadaň 16 14 0  2  107:44  28
2. Litvínov 18 12 1  5  136:65  25
3. Karlovy Vary 17 10 2  5  139:77  22
4. HC Kladno 18 10 0  8  115:68  20
5. Ústí n. L. 18  2 3 13   43:121  7
6. Chomutov 17  0 2 15   36:201  2

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: Sokolov – Klášterec n. O. 5:0, Most – Litoměřice 13:6.

30. kolo: Litoměřice – Teplice 2:1, Klášterec n. O. – Most 0:12, Děčín – Sokolov 4:1.

7. Most 16 14 1  1  150:35   29
8. Děčín 17 13 3  1  111:30   29
9. Litoměřice 18  7 3  8   81:95   17
10. Sokolov 17  6 4  7   70:72   16
11. Klášterec n. O. 18  5 0 13   28:104  10
12. Teplice 18  1 1 16   39:139   3

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: HC Kladno – Kadaň 4:1, Chomutov – Ústí n. L. 12:1, Karlovy Vary – Litvínov 1:4.

30. kolo: Ústí n. L. – HC Kladno 1:5, Litvínov – Chomutov 4:1.

1. Litvínov 18 18 0  0  163:23  36
2. Chomutov 17  9 1  7   96:91  19
3. Karlovy Vary 17  8 2  7   90:94  18
4. HC Kladno 18  9 0  9   73:78  18
5. Ústí n. L. 18  3 1 14   47:118  7
6. Kadaň 16  3 0 13   42:107  6

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: Sokolov – Klášterec n. O. 1:7, Most – Litoměřice 7:3.

30. kolo: Litoměřice – Teplice 9:5, Klášterec n. O. – Most 4:6, Děčín – Sokolov 1:7.

7. Most 16 14 0  2  133:59   28
8. Litoměřice 18 13 1  4  150:66   27
9. Klášterec n. O. 18 13 1  4   91:55   27
10. Sokolov 17  5 0 12   71:127  10
11. Teplice 16  4 0 12   89:143   8
12. Děčín 17  2 0 15   58:133   4

Skupina B

8. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Písek – Slavia Praha 2:2, Tábor – HC Mountfield 4:3, Sparta Praha – Plzeň 6:2.

1. Sparta Praha 16 10 1  5  105:53  21
2. Slavia Praha 17  9 3  5   48:40  21
3. Plzeň 17  9 2  6   90:63  20
4. HC Mountfield 17  8 3  6   71:58  19
5. Písek 16  5 2  9   41:68  12
6. Tábor 17  3 1 13   42:115  7

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: HC Příbram – PZ Kladno 6:2, Třemošná – Jindřichův Hradec 4:4, Veselí n. L. – Hvězda Praha odloženo.

7. Hvězda Praha 16 13 1  2  101:44  27
8. PZ Kladno 16  9 3  4   75:45  21
9. Třemošná 17  8 5  4   70:67  21
10. J. Hradec 16  5 2  9   70:84  12
11. Veselí n. L. 16  5 1 10   46:61  11
12. HC Příbram 17  3 0 14   59:120  6

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Písek – Slavia Praha 3:1, Tábor – HC Mountfield 0:6, Sparta Praha – Plzeň 10:8.

1. Sparta Praha 16 12 1  3  75:48  25
2. Plzeň 17 11 1  5  94:47  23
3. HC Mountfield 17 10 1  6  80:44  21
4. Slavia Praha 17  9 2  6  70:60  20
5. Tábor 17  4 0 13  30:81   8
6. Písek 16  1 1 14  23:92   3

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: HC Příbram – PZ Kladno 6:10, Třemošná – Jindřichův Hradec 3:3, Veselí n. L. – Hvězda Praha odloženo.

7. Hvězda Praha 16 12 1  3  100:43   25
8. Třemošná 17 12 1  4   90:60   25
9. PZ Kladno 16 11 1  4   98:55   23
10. HC Příbram 17  7 0 10   89:106  14
11. Jindř. Hradec 16  3 2 11   63:91    8
12. Veselí n. L. 16  1 1 14   28:117   3

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo

28. kolo: Slavia Praha – Písek 7:3, HC Mountfield – Tábor 1:10, Plzeň – Sparta Praha odloženo.

1. Sparta Praha 16 14 0  2  145:32   28
2. Plzeň 16 14 0  2  117:34   28
3. Tábor 17  8 1  8   63:60   17
4. Slavia Praha 17  6 0 11  48 :107  12
5. HC Mountfield 17  4 2 11   53:96   10
6. Písek 17  2 1 14   30:127   5

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: PZ Kladno – HC Příbram 3:6, Hvězda Praha – Veselí n. L. 6:4, Jindřichův Hradec – Třemošná 6:1.

7. J. Hradec 16 14 1  1  122:36  29
8. Hvězda Praha 17 10 2  5   73:54  22
9. HC Příbram 17  8 2  7   67:74  18
10. Třemošná 17  6 2  9   63:61  14
11. Veselí n. L. 16  7 0  9   59:76  14
12. PZ Kladno 15  0 1 14   29:112  1

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Slavia Praha – Písek 2:4, HC Mountfield – Tábor 2:5, Plzeň – Sparta Praha odloženo.

1. Sparta Praha 16 14 0  2  140:32  28
2. Plzeň 16 13 2  1   92:41  28
3. HC Mountfield 17  7 3  7   71:59  17
4. Slavia Praha 17  6 1 10   51:76  13
5. Tábor 17  3 2 12   42:85   8
6. Písek 17  3 0 14   37:140  6

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: PZ Kladno – HC Příbram 4:6, Hvězda Praha – Veselí n. L. 13:4, Jindřichův Hradec – Třemošná 4:6.

7. Třemošná 17 15 0  2  103:57  30
8. J. Hradec 16 10 0  6  116:61  20
9. Hvězda Praha 17 10 0  7  104:83  20
10. PZ Kladno 15  8 0  7  111:86  16
11. HC Příbram 17  4 1 12   59:131  9
12. Veselí n. L. 16  1 1 14   45:120  3

Skupina C
8. třídy

Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Mladá Boleslav – Liberec 4:7, Pardubice – SC Kolín 7:7, Hradec Králové – Letci Letňany 3:10.

1. Letňany 17 15 1  1  131:40  31
2. Liberec 17 10 0  7   78:71  20
3. Hr. Králové 17  9 1  7   67:83  19
4. Ml. Boleslav 17  5 2 10   60:76  12
5. Pardubice 17  3 4 10   58:77  10
6. SC Kolín 17  4 2 11   46:93  10

Finále o 7. až 12. místo

28. kolo: Slavoj Velké Popovice – Dvůr Králové/Náchod 5:0, HC Benátky nad Jizerou – Krkonoše 10:1, Kobra Praha – Jablonec 10:1.

7. Kobra Praha 17 12 1  4  89:52  25
8. V. Popovice 17  9 6  2  78:52  24
9. Benátky n. J. 17  8 3  6  76:54  19
10. Dvůr Králové 17  9 1  7  77:64  19
11. Krkonoše 17  4 2 11  48:95  10
12. Jablonec 17  1 3 13  54:105  5

7. třídy
Finále o 1. až 6. místo

28. kolo: Mladá Boleslav – Liberec 3:2, Pardubice – SC Kolín 10:5, Hradec Králové – Letci Letňany 7:2.

1. Hr. Králové 17 15 1  1   99:52  31
2. Pardubice 17 14 0  3  108:42  28
3. Ml. Boleslav 17  8 2  7   69:59  18
4. Letňany 17  5 2 10   43:73  12
5. Liberec 17  3 2 12   54:91   8
6. Kolín 17  2 1 14   49:105  5

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: Slavoj Velké Popovice – Dvůr Králové/Náchod 2:3, HC Benátky nad Jizerou – HC Krkonoše 4:6, Kobra Praha – Jablonec 9:3.
7. Krkonoše 17 12 2  3  95:56  26
8. Kobra Praha 17 10 3  4  85:64  23
9. V. Popovice 17  9 3  5  77:64  21
10. Dvůr Králové 17  8 2  7  85:71  18
11. Benátky n. J. 17  4 1 12  67:99   9
12. Jablonec 17  2 1 14  50:105  5

6. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Liberec – BK Mladá Boleslav 2:5, SC Kolín – Pardubice 3:5, Letňany – Hradec Králové 4:3.

1. Letňany 17 15 1  1  106:47  31
2. Hr. Králové 17 12 1  4  100:53  25
3. Pardubice 17  9 1  7   89:70  19
4. SC Kolín 17  7 0 10   83:89  14
5. Ml. Boleslav 17  5 2 10   50:87  12
6. Liberec 17  0 1 16   41:123  1

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: HC Krkonoše – HC Benátky nad Jizerou 1:0, Dvůr Králové/Náchod – Slavoj Velké Popovice odloženo, Jablonec – Kobra Praha 4:1.

7. Krkonoše 17 16 1  0  136:35   33
8. V. Popovice 16 11 2  3  132:52   24
9. Benátky n. J. 17  8 1  8   82:83   17
10. Jablonec 17  7 1  9   68:118  15
11. Kobra Praha 17  3 1 13   43:120   7
12. Dvůr Králové 16  2 0 14   48:101   4

5. třídy
Finále o 1. až 6. místo

29. kolo: Liberec – BK Mladá Boleslav 3:4, SC Kolín – Pardubice 2:4, Letci Letňany – Hr. Králové 8:2.

1. Letňany 17 15 1  1  147:34   31
2. Pardubice 17 13 2  2  115:60   28
3. SC Kolín 17  8 1  8   80:73   17
4. Ml. Boleslav 17  7 1  9   74:94   15
5. Hr. Králové 17  4 3 10   65:108  11
6. Liberec 17  0 0 17   43:155   0

Finále o 7. až 12. místo

29. kolo: HC Krkonoše – HC Benátky nad Jizerou 4:9, Dvůr Králové/Náchod – Sj. Velké Popovice odloženo, Jablonec – Kobra Praha 6:0.

7. Benátky n. J. 17 13 3  1  130:47   29
8. Dvůr Králové 16 13 1  2  151:41   27
9. Krkonoše 17  7 2  8   82:98   16
10. Jablonec 17  7 2  8   83:124  16
11. Kobra Praha 17  5 0 12   64:110  10
12. V. Popovice 16  1 0 15   40:130   2

KRAJSKÁ LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ

25. kolo: Stadion Kutná Hora – Sj. Zbraslav 13:3, HC Rakovník – HC Podblanicko Benešov 7:4, Spartak Vlašim – SK Černošice 8:2, Stadion Nymburk – HK Kralupy 10:6.

26. kolo: HC Roudnice – Berounští Medvědi 2:7, HC Podblanicko Benešov – Stadion Kutná Hora 4:8, Česká Lípa – Stadion Nymburk odloženo na 16. 3., SK Černošice – HC Rakovník nehlášeno.

Dohrávky: SK Černošice – Sj. Zbraslav 1:7, Česká Lípa – Berounští Medvědi 2:9, Stadion Kutná Hora – Stadion Nymburk 12:4, Stadion Kutná Hora – HC Rakovník 2:3.

1. Kut. Hora 20  15 1 0   4  157:59   47
2. Beroun 20  15 0 1   4  134:51   46
3. Vlašim 20  14 0 2   4  159:63   44
4. Roudnice 20  14 0 0   6  149:94   42
5. Kralupy 20  12 3 0   5  136:86   42
6. Nymburk 19  10 1 0   8  118:99   32
7. Zbraslav 20   9 0 0  11   75:95   27
8. Rakovník 19   6 0 2  11   88:105  20
9. Benešov 20   4 0 1  15   73:164  13
10. Č. Lípa 19   2 0 0  17   34:213   6
11. Černošice 19   1 1 0  17   42:136   5

KRAJSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

25. kolo: Stadion Poděbrady – Česká Lípa 4:12, Stadion Kutná Hora – Sj. Zbraslav 1:9, HC Rakovník – Tatran Sedlčany 0:8, Sp. Vlašim – SK Černošice 14:0, Sj. Zbraslav B – HC Roudnice 8:3, Stadion Nymburk – HK Kralupy 9:0.

26. kolo: Česká Lípa – Stadion Nymburk 2:5, HK Kralupy – Sj. Zbraslav B 5:2, HC Roudnice – HC Berounští Medvědi 2:19, SK Černošice – HC Rakovník 7:1, Tatran Sedlčany – Stadion Kutná Hora 16:1, Sj. Zbraslav – Stadion Poděbrady 7:4.

Dohrávky: Česká Lípa – Berounští Medvědi 9:3, Nymburk – Česká Lípa 9:8, Berounští Medvědi – Roudnice 11:1, Česká Lípa – Roudnice 7:5, Stadion Kutná Hora – Rakovník 3:7, Rakovník – Poděbrady 1:7.

1. Nymburk 23  21 0 0   2  192:55   63
2. Vlašim 23  20 0 0   3  203:72   60
3. Sedlčany 23  20 0 0   3  184:53   60
4. Zbraslav B 24  14 3 0   7  160:104  48
5. Zbraslav 24  13 0 2   9  133:91   41
6. Č. Lípa 24  12 2 0  10  140:121  40
7. Kralupy 24  11 2 0  11  101:124  37
8. Beroun 24  10 1 2  11  125:109  34
9. Poděbrady 24  10 0 1  13  118:133  31
10. Černošice 24   7 0  0  17   87:130  21
11. Kut. Hora 24   3 0 2  19   72:204  11
12. Rakovník 24   3 0 0  21   70:195   9
13. Roudnice 23   2 0 1  20   47:241   7

Autor: Vlastimil Dudáček

10.3.2010 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:
Masarykův kulturní dům v Mělníku.

KRÁTCE: Přednáška vede za indiány

František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Hostují v Hostouni. Kozák a spol. touží prolomit sérii porážek

Neratovice – Už to musí zlomit. Fotbalisté Neratovic o víkendu odehrají jedenácté kolo divizní soutěže, zavítají na Kladensko, kde budou bojovat o další body s Hostouní.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Střední Čechy – Vydrží, nebo lze očekávat změny? Řeč je o pevnosti aktuální středočeské koalice, v jejímž případě se zdá, že navenek vyvřelo dlouhodobější napětí. A vlastně i spory.

AKTUALIZOVÁNO

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité. 

ANKETA: Jdete letos volit a proč?

Mělnicko /INFOGRAFIKA/ - Ptali jsme se obyvatel Mělnicka, proč jdou letos volit.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení