Fotbalisté místního SK si připsali premiérové vítězství v I. B třídě. V prvním poločase, kdy byli jasně lepší, si vytvořili čtyřgólový náskok a vedení dokázali udržet až do závěru.

Domácí měli výborný vstup do utkání. Už po dvou minutách proměnil za ruku jednoho z hostujících hráčů penaltu Tříška. Stejný hráč se o deset minut nejlépe orientoval ve skrumáži před brankou hostí a přidal druhý gól. Zlobili ale i hosté a Hnízdil musel několikrát ukázat svoje brankářské schopnosti. Ve druhé půli prvního poločasu vstřelili domácí ještě další dvě branky. Třetí gól přidal po přihrávce Guttenberga Háze a čtyři minuty před půlí se parádně do šibenice trefil i Brunclík.

„V prvním poločase jsme hráli opravdu dobře. Soupeře jsme jasně přehrávali. Diváci se fotbalem bavili,“ řekl k prvnímu poločasu kapitán Mšena Jiří Guttenberg.

Na začátku druhého poločasu mohl zvýšit Tříška, ale nedal. Hosté pak zpřesnili hru ve středu hřiště a začali nebezpečně kousat. Na varování v podobě proměněné penalty Šťastným dokázali domácí ještě gólově odpovědět Guttenbergem. Ale ani vysoké vedení domácí hráče neuklidnilo. Hosté převzali taktovku zápasu a gólem Holoubka po nedorozumění mšenské obrany zaveleli na zteč.

Naštěstí pro domácí zbývalo do konce utkání už jen málo času. Aktivní hosté toho využili už jen ke kosmetické úpravě výsledku, když se ve druhé minutě nastavení trefil i Turek.

„Do druhého poločasu jsme nastoupili trochu vlažněji. Nechali jsme hosty hrát a rázem bylo zle. V závěru už jsme se vůbec nedostávali do hry. Nevím, co se s námi stalo. Musíme se nad tím zamyslet,“ našel vadu na výhře mšenský kapitán.

Branky: 2. z pen. a 12. Tříška, 29. Háze, 41. Brunclík, 78. Guttenberg - 69. Šťastný z pen., 82. Holoubek, 90 + 2 Turek. Rozhodčí: Zikmunda. Diváků: 100. Mšeno: Hnízdil - Čurda, Pokorný, Brunclík, Grát - Háze (83. Sigmund), Tříška, Janouch (86. Štráchal), Kolumpek - Guttenberg, Šledr