Vstup do utkání ovšem vyšel lépe hostujícím hráčkám. Nejprve sice ve vyložené šanci nepřekonala Bláhová ležící golmanku Pecháčkovou, ale o pár minut později poslala Černá po samostatném úniku Roudnici do vedení. Domácím se podařilo vyrovnat v 11. minutě zásluhou přesné trefy Dankové.

Stejná hráčkataké poslala Neratovice v úvodu druhé třetiny do vedení. O dvě minuty později dokázala vyrovnat opět po individuální akci Černá. Ovšem zbytek třetiny patřil domácím. Postupně se dvakrát trefila Hrudková a jednou Danková.

V úvodu poslední části zdramatizovala Černá vývoj utkání třetí brankou, ale to bylo vše, co Roudnice předvedla. V závěru se už trefovaly pouze domácí hokejistky. Konečnou podobu utkání dala sedmým neratovickým gólem opět Danková.

Roudnice si zápas prohrála sama ve druhé třetině po hrubých chybách v obraně.

„Sice nám chyběly dvě hráčky z první lajny, ale myslel jsem, že ostatní holky se budou chtít ukázat a bojovností je zastoupí. Bohužel opak byl pravdou. Naprostá odevzdanost a nechuť některých našich hráček bojovat rozhodla o zaslouženém vítězství nadšeně bojujících domácích holek. Přesto chválím naší mladou gólmanku, která skvělými zákroky zabránila debaklu,“ uvedl roudnický trenér Tomáš Dudek.

Neratovice - Roudnice 7:3
Danková 4, Hrudková 2, Černá – Černá 3. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Zásahy brankářek: 25:43. Třetiny: 1:1, 4:1, 2:1.