Deváté Žabonosy totiž ve víkendovém kole doma obraly o dva body vedoucí Rakovník, zatímco osmé Kralupy na domácím ledě prohrály divokou přestřelku s béčkem Mladé Boleslavi.

„První třetinu jsme prohráli 0:3 po chybách a dvou nevyužitých přesilovkách pěti proti třem. Druhou část jsme sice vyhráli 4:1, ale zranil se nám hráč, který dával góly, a celá hra se rozhodila,“ zdůvodnil vedoucí kralupského celku Jaroslav Kolc, proč se domácím nakonec nepodařilo zápas otočit, nebo alespoň zremizovat.

Kralupy sice drží osmou příčku, ale už jen s jednobodovým náskokem. Celek z Kolínska má navíc v závěrečných dvou kolech příznivější los, nastoupí ve Velkých Popovicích a poté doma s předposledními Zlonicemi. Kralupští hostí Velké Popovice na závěr, o nadcházejícím víkendu hrají v Rakovníku, kde to budou mít velmi těžké.

Kralupy – M. Boleslav B 5:7
27. a 32. Brindzej, 39. Litomyský, 40. Hošek, 60. Justa – 40. a 59. Moc, 6. Ficek, 16. Kristek, 19. Kolner, 41. Kejmar, 48. Kučera. Rozhodčí: Pokorný. Vyloučení: 7:6. Využití: 2:3. Třetiny: 0:3, 4:1, 1:3.Kralupy: Koblischke (21. Kresta) – Špelda, Eliáš, Jankovský, Kotěšovský, Šilhavecký, Litomyský, Marek, Hošek, M. Novák, Brindzej, Šarše, Justa, Schlixbier, Hořák, Nový, J. Novák.