První třetina přinesla opatrnější hokej a oba soupeři se spíše oťukávali. To, co se nepovedlo za celou úvodní dvacetiminutovku - vstřelit gól - se podařilo hned po 21 vteřinách té druhé. Střelecký účet otevřel Lenc a o pár minut později zvyšoval na dvoubrankový náskok Halman.

Domácí vrátil snížením do zápasu v jeho polovině Čmejla, krátce po startu třetí části bylo srovnáno, když se prosadil Procházka. Devět minut před koncem poslal Mělník znovu do vedení Štrombach a zdálo se, že hosté už vedení udrží.

Václav Zídek slaví jeden ze dvou gólů do sítě Řisut
Kralupy pojistily druholigovou příslušnost, Zídek se prostřílel do čela

Pět vteřin před koncem ale dokázal srovnat Procházka a šlo se do prodloužení. V něm se nikdo prosadit nedokázal, rozhodnout tak musely nájezdy a v nich ten vítězný proměnil mělnický Šťastný.

Zdroj: Deník/Michal Káva

Loňský finalista jde ze třetího místa skupiny sever (o bod před Hvězdou) do předkola play-off.

Hvězda Praha - Junior Mělník 3:4 po sn (0:0, 1:2, 2:1)

Branky: 30. Čmejla (Velas, Procházka), 44. Procházka (Klement, Grim), 60. Procházka (Čmejla, Janásek) - 21. Lenc (Šípek), 28. Halman (Dobrov), 51. Štrombach (Halman, Bílek), rozhodující nájezd Šícha. Rozhodčí: Výborný - Foltýn, Havel. Vyloučení 6:7. Využití 2:0. V oslabení 0:1.

Hvězda: Vokatý - Janásek, Chládek, Strnádek, Adam, Chvála, Grim, Klement - Slavata, Čmejla, Cvikl, Procházka, Hradil, Klečka, Veselý, Velas, Slavík, Jurak, Veverka.

Mělník: Formánek - Palát, Škutina, Bílek, Halman, Šťastný - Šícha, Dobrov, Štrombach, Lenc, Šípek, Stinka, Štajnc.