Přestože hosté měli v utkání k dispozici o jednu pětku navíc, byli to domácí, kdo po celý zápas určoval ráz hry.

Už v 6. minutě šli navíc do vedení gólem z dorážky. Po nevyužité dvojnásobné přesilovce domácích lovil hostující brankář Kresta puk znovu ze sítě ve 12. minutě. To domácí ujeli ve čtyřech a Čachotský ho překonal střelou mezi betony.

Další kralupská pohroma přišla o čtyři minuty později, kdy po buly pálil pod horní tyčku Tichý. A stále to ještě nebylo v první části všechno. Půl minuty před sirénou dotlačili Popovičtí puk do kralupské brány počtvrté.

Do druhé části nastoupili hosté s promíchanou sestavou a se změnou v brance, další gól ale opět padl při domácí přesilovce do jejich sítě. A mohlo být ještě hůř, ale nařízené trestné střílení Popovičtí neproměnili.

Notně uvadlý kralupský prapor pozvedl také v početní výhodě Mojžíš ve spolupráci s Mrázkem. Hra dopředu se zlepšila, domácí brankář se musel začít ohánět, ale v obraně středního pásma a v pokrývání hráčů druhé vlny se hosté stále dopouštěli chyb.

Na 5:2 snížil minutu před druhou sirénou čtvrtý útok zásluhou Macka a skórujícího Červeného. Ve třetí části byly k vidění především fauly a vyloučení všeho druhu a po malém důrazu ve středním pásmu i před bránou také šestý gól v kralupské síti. Na konečných 6:3 upravil Jarkovský, který dorazil individuální akci Hanouska.

V. Popovice – Kralupy 6:3
Branky:
Čachotský, Hobza, Medřický, Tichý, Bílek, Vízner – Mrázek, Červený, Jarkovský. Rozhodčí: Doubek – Hrčka, Krivák. Vyloučení: 19:11+5+OK. Využití: 1:1. Třetiny: 4:0, 1:2, 1:1.