Mělník / Dvojzápas sBenešovem načnou ve středu na ledě soupeře druholigoví hokejisté Mělníka. Poté odehrají vnadstavbové části už jen utkání ve Velkém Meziříčí. Výsledky všech tří duelů budou hodně záležet na tom, z jakého místa Junior postoupí do play off, a zda hráči obhájí svůj předsezónní cíl. Tím bylo šesté místo, na které HC Junior aktuálně ztrácí čtyři body. Navíc se zespodu nepříjemně tlačí Sokolov, který už ztrácí pouze bod.

„Co ktomu říct. Pokračujeme vtragickém trendu. Je to znaší strany beznaděj. Bohužel je to hlavně vhráčích, vjejich myšlení. Každý chce jen útočit a bránit se nechce nikomu. O zbytečných faulech ani nemluvě,“ vrátil se trenér Petr Brdička kzatím poslednímu ze série debaklů (6:1 vJindřichově Hradci).

„Je nás málo a prakticky každý, kdo přijde, hraje, a to je špatné. Těžko mohu někoho nechat sedět, když si neplní svoje taktické úkoly, nebo mu to zrovna nejde. Navíc ne každý hráč na druhou ligu výkonnostně má. Máme úzký kádr, ale to je už úkol pro vedení. Snápravou musíme začít už teď,“ dodal kouč.

Jaromír Hejna