Mělník / Po první hokejové lize míří do play off také třetí nejvyšší soutěž. Do konce prolínací části 2. ligy zbývají odehrát pouhá dvě kola. Otázkou dne je, zjaké pozice hokejisté Mělníka půjdou do play off. V nedělním utkání na domácím ledě přivítá HC Junior mužstvo Benešova, na jehož ledě ve středu prohrál 6:5. Začátek zápasu je v17hodin.

Pokud by Mělničtí chtěli ještě atakovat šestou příčku, která by jim zajistila asi jediného schůdnějšího soupeře (Písek), kromě vlastních výsledků musí spoléhat i na tuplované zaváhání Klatov. Ty mají nyní čtyřbodový náskok.

Při současné výkonnosti však bude pro svěřence trenéra Petra Brdičky úspěchem uhájit stávající sedmou příčku před dotírajícím Sokolovem, který ztrácí pouhý bod. Ani to by však nebyl důvod k oslavám. Soupeřem pro první kolo vyřazovací části by stejně byl jeden zdvojice horkých favoritů Chrudim - Benátky. Oba celky nasbíraly ve skupině Střed přes osmdesát bodů. Jediným rozdílem je, že sílu Východočechů už měli Mělničtí možnost poznat na vlastní kůži.

Play off pak začíná první březnový víkend a hraje se na tři vítězství.

Kdo ským vzávěrečných kolech?

 

6. Klatovy (43 bodů) – sJindřichovým Hradcem (33), vBenešově (36).

7. MĚLNÍK (39) - sBenešovem (36), veVelkém Meziříčí (42)

8. Sokolov (38) - vNymburku (41), sKolínem (41)